Twee cartografen m/v I999-I (vac.nrs. 98/24 en 98/25) De afdeling Cartografie Hydrografie is een dienstverle nende afdeling binnen de sector Waterkeringen en ver vaardigt en beheert digitale kaartproducten. Voor dit doel beschikt de afdeling over een peilvlet, een landmeetploeg en cartografen. Bij het uitvoeren van de werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van geautoma tiseerde meet-, reken- en tekensystemen. Bij deze afde ling werken momenteel 12 medewerkers onder leiding van een afdelingshoofd. Vanwege uitbreiding van de afdeling is er plaats voor twee nieuwe cartografen. Waterschap Zeeuwse Eilanden voert haar taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor is gevestigd in Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met bijna 400 medewerkers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van plattelandswe gen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Water-keringen, Waterbeheer, Wegen en Midde len) en een Staf. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nage streefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differentiatie in de beloning. Functie-informatie 98/24 De cartograaf heeft onder meer de volgende taken: -vervaardigen van analoge en digitale cartografische producten; -berekenen en verwerken van (digitale) landmeetgegevens tot digitale kaartbe- standen; -bouwen en beheren van geometrische bestanden; -optreden als vraagbaak m.b.t. de bediening van landmeetkundige verwer- kingsprogrammatuur; -bijhouden van grondslaggegevens in centraal grondslagbestand en ver strekken van benodigde gegevens aan de gebruikers; -onderhouden van contacten met interne opdrachtgevers. Functie-eisen -opleidings- c.q. werk- en denkniveau MTS landmeten; -ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; -bekendheid met systemen zoals dgDialog, Topografie, Microstation en ArcView; -zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken; -goede contactuele eigenschappen; -In bezit van rijbewijs B. De cartograaf heeft Goes als standplaats en is woonachtig of bereid te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Functie-informatie 98/25 De cartograaf heeft onder meer de volgende taken: -vervaardigen van analoge en digitale cartografische producten; GEODESIA -bouwen, beheren en onderhouden van de digitale geometrische bestanden en verzorgen van de koppeling naar administratieve gegevens; -verrichten van alle voorkomende cartografische tekenwerkzaamheden (bijv. berekenen van assen, grenzen en oppervlakten); -onderhouden van contacten met interne opdrachtgevers. Functie-eisen -opleidings- c.q. werk- en denkniveau MTS landmeten of civiele techniek; -ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; -zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken; -goede contactuele eigenschappen; -in bezit van rijbewijs B. De cartograaf heeft Goes als standplaats en is woonachtig of bereid te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Algemeen functie 98/24 Salariëring vindt plaats in aanloopniveau 6 (min. 3.022,- en max. 4.223,- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 7 (min. 3.434,- en max. 4.658,- bruto per maand). Algemeen functie 98/25 Salariëring vindt plaats in aanloopniveau 5 (min. 2.817,- en max. 4.030,- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 6 (min. 3.022,- en max. 4.223,- bruto per maand). Het waterschap kent de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het waterschap is aange sloten bij de interprovinciale ziektekostenregeling (IZR). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toekennen van periodieke salarisverhogin gen. informatie Informatie over beide functies kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer ing. j.H. van Cranenburg, afdelingshoofd Cartografie Hydro-grafie (telefoon 0113-241328) of bij de heer W.A.P. Rijn, projectleider van de afdeling CfLH (telefoon 0113-241321) van de sector Waterkeringen. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afde ling Personeel S, Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doel groep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. %®gjgE

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 40