Medewerker Landmeten/Vastgoed m/v Sollicitatie: 49 GEODESIA 1999-1 Papendrecht is een gemeente met zowel historie als moderne bedrijvigheid. Voor haar 29.000 inwoners bestaan uitsteken de mogelijkheden voor sport, recreatie en ontspanning. Wie niet in Papendrecht zelf werkt, kan rekenen op prima verbin dingen met Rotterdam, Breda en Utrecht. De gemeentelijke organisatie werkt hard aan de kwaliteit van leven in Papendrecht, maar ook aan zichzelf. Zo is er een organisatieontwikkeling gaande dat de organisatie flexibeler en bedrijfs matiger moet maken, zodat we alerter en effectiever kunnen reageren op signalen. Deze doelstellingen houden we óók in het achterhoofd bij de selectie van nieu we collega's. Papendrecht is volop in beweging. Als lerende organisatie is onder het motto samen steeds beter" een leer- en ontwikkeltraject gestart. Uit gangspunten daarbij zijn beleidvormend bestuur, klantgerichtheid en bedrijfsma tig werken. Daarop wordt ook de organi satie ingericht. De sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer kent onder andere het ingenieursbureau. In verband met de flexibele pensionering van een van onze medewerkers en een herziening van taken is bij het ingenieursbureau van de sector Ruimtelijke Ontwik keling en Beheer de functie vacant van met een volledige betrekkingsomvang (36 uur) Het betreft een tijdelijke functie voor de duur van 3 jaar. Functie-informatie: De gemeente Papendrecht beschikt over een digitalp grootschalige basiskaart (GBK) en is hiervoor een zelfregistrerende gemeente. De GBK Wordt geleverd aan diverse afnemers waarmede een samenwerkingsovereenkomst is gesloten. De gemeente zal een start maken met de invoering van geautomatiseerde en aan de ÓBK gekoppelde beheersprogramma's voor wegen, riolering en groen. Tevens zullen de mogelijkheden van de vastgoedinformatie voor de gemeentelijke informa tievoorziening verder uitgebouwd moeten worden. In verband hiermede zullen, in samenwerking met de landmeetkundig medewerkerAarto- graaf, de volgende werkzaamheden uitgevoerd moeten worden: - het coördineren van landmeetkundige en vastgoedwerkzaamheden; - het opstellen van adviezen en opzetten van systemen betreffende de gemeentelijke vast goed- en geo-informatie; - het beheren en actueel houden van de digitale basidkaartlen); - het opbouwen en actueel houden van de basisgegevens van beheersprogramma's voor wegen, riolering en groen; 1 - het produceren, bewerken en verstrekken van vastgoed-, geo- en daaraan gekoppelde informatie; - het verzorgen van alle voorkomende geodetische informatie. Functieprofiel: Wij zijn op zoek naar iemand die het als een uitdaging ziet om een goed werkbaar vast goedinformatiesysteem op te zetten, veel affiniteit hbeft met automatisering en over een hbo werk- en denkniveau beschikt. We vragen iemand met een relevante opleiding en aan toonbare kennis en/of ervaring op het gebied van gemeentelijke vastgoed- en geo-informatie. Een passend aanbod: Het betreft een gedeeltelijk nieuwe functie. Het functieniveau is voorlopig vastgesteld op niveau 10, zijnde maximaal f 6.572,- bruto per maand. De functie zal in de loop van 1999 definitief gewaardeerd worden. Inschaling geschiedt op basis van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen: Nadere informatie met betrekking tot deze fundtie kan worden verkregen bij de heer H.J. Jansen, hoofd ingenieursbureau, telefoon (078) 641 83 92 of de heer M.L.T. Dircks, sectordirecteur, telefoon (078) 641 83 90. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De externe en regionale werving vindt tegelijkertijd plaats. Waarbij bij gelijke geschiktheid regionale kandidaten de voorkeur genieten. Belangstellende kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze oproep te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Papendrecht, Postbus 113350 AA Papendrecht, onder vermelding van vaca turenummer 2105. Vrouwen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te sollicitereri. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 51