Adviseur strategie en relatiemanagement: "Je moet al wel de nodige projecten op het gebied van geo-informatievoorziening hebben begeleid." Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat 1999-1 GËODESIA Academicus (v/m) voor de afdeling Topografische Geo-informatie Marketing, Delft Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een belangrijke rol in de aanleg, het beheer en onderhoud van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Was in het begin het 'toe zicht op de dijken en de waterstaatkundige toestand des Lands' de primaire verantwoor delijkheid, tegenwoordig kent de organisatie de volgende 'kerntaken': bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare water systemen en bevorderen van de verkeersvei ligheid. Sinds 1798 is het werkterrein niet alleen uitgebreid, de manier waarop de zaken worden benaderd is ook aangepast aan de eisen van de huidige tijd. Rijkswaterstaat luistert bij het vervullen van zijn taak aan dachtig naar de maatschappij, die niet alleen opdrachtgever maar ook kritisch toeschouwer én gebruiker is. Van medewerkers wordt verwacht dat zij werken aan oplossingen met oog voor de samenleving, en met respect voor de mening van anderen. Dat die oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is één van de aspecten die het werken bij Rijks waterstaat aantrekkelijk maken. Tegelijkertijd dient een kwalitatief hoogwaardig product tegen een verantwoorde prijs te worden gere aliseerd. Dit vereist gedegen kennis en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. In totaal werken bij Rijkswaterstaat 10.000 mensen, verdeeld over 10 regionale directies en 6 specialistische diensten. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze Internetsite: www.minvenw.nl/rws/perspectief Een van die specialistische diensten is de Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat (MD). Hier leveren circa 450 medewerkers een uitgebreid assortiment aan geo-informatie, geo-informa tica, in forma tietechnologie, kennis en adviezen. Momenteel vindt er een cultuuromslag plaats naar een klant- en regiegeoriënteerde organisatie, waar men zich sterk maakt voor een kostenbewuste, klantgerichte en zakelijke werkwijze. U gaat werken bij de afdeling Topografische Geo-informatie Marketing (TGM), die binnen de afdeling Topografische Geo-informatie verantwoordelijk is voor strategie en relatie management. TGM adviseert de productie afdelingen binnen TG over de vraag hoe op optimale wijze in de klantvraag kan worden voorzien. Een van deze afdelingen is het loket Geo-gegevens, dat namens het ministerie zorg draagt voor de aanschaf van buiten het ministerie geproduceerde geo-informatie. Daarnaast draagt de afdeling TGM binnen de MD bij aan afstemming van producten, onderhoudt ze tactische en operationele klantcontacten en voert ze PR-werkzaam- heden uit voor de afdeling TG. Taken U gaat zich als adviseur binnen de afdeling Topografische Geo-informatie Marketing bezighouden met strategie en relatie management. Hierbij onderhoudt u klant contacten op tactisch en operationeel niveau en levert u een bijdrage aan het (marketing)- beleid van de MD voor wat betreft geo- informatie. Ook vervult u een adviserende functie richting projectleiders of treedt u zelf als projectleider op. Eisen Een academisch werk- en denkniveau is een eerste vereiste om deze functie succesvol in te kunnen vullen. U hebt ervaring met het leiden van projecten op het gebied van de geo-informatievoorziening en bent in staat klantvragen te vertalen naar beleid. Ook uit stekende contactuele eigenschappen zijn in deze functie onontbeerlijk. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 7.460,- bruto per maand (schaal 11 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer W. Wouters, hoofd van de afdeling TGM, telefoon (015) 269 14 69. U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer ASR/C. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en cv. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Het ministerie wil meer vrouwen, gehandi capten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genie ten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 52