Account Manager Landmeten m/v (locatie Bunschoten) 105 GEODESIA 1999-2 Topcon Coorporation is producent en leverancier van oogheel kundige, landmeetkundige en lasermeetsystemen. Wereldwijd kent Topcon 4.000 medewerkers. Dankzij innovatieve productont wikkelingen en een sterk distributienetwerk groeide Topcon in de laatste jaren naar een leidinggevende positie op de wereldmarkt. Verantwoordelijk voor de marketing, verkoop en technische onder steuning. Van Nederlandse afnemers is de nieuwe Topcon vestiging bij Amersfoort: Topcon Nederland. Deze vestiging beschikt tevens over een modern service-center voor onderhoud en kalibratie van landmeetkundige instrumenten. TOPCOIX Het actuele leveringsprogramma van de landmeetkundige divisie omvat ondermeer waterpasinstrumenten (optisch en digitaal), theodolieten, total stations (elektronisch, servo en auto tracking), GPS-systemen en de landmeetkundige software Civil Cad. In 1999 zal Topcon met name in het 'high-end' deel van haar landmeetkundige programme een aantal nieuwe instrumenten en systemen introduceren. Voor de introductie, verkoop en technische ondersteuning van dit 'high-end' deel van haar landmeetkundige programma in Nederland is Topcon op zoek naar kandidaten voor de functie van: Hij/zij wordt verantwoordelijk voor de verdere uitbouw van het Topcon marktaandeel in de Nederlandse landmeetkundige markt. Hoewel het hier vooral een commerciële functie gaat, is een gedegen theoretische en praktische landmeetkundige achtergrond onontbeerlijk. Vereisten: opleiding op bij voorkeur HTS-niveau, met relevante praktische landmeetkundige ervaring affiniteit met verwante sectoren, zoals de bouwindustrie affiniteit met computers en landmeetkundige software actieve en klantgerichte instelling goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden gedegen kennis van de Engelse taal (met name vaktechische) ervaring in een commerciële functie is een pre Voor deze functie geldt, dat u komt te werken in een klein en enthousiast team, binnen een ^terk groeiende internationale organisatie, die u bij gebleken succes voldoende groeimogelijkheden kan bieden. Voor meer informatie over deze functie kunt u 's avonds bellen met de heer A.P.j. Messing, tèlefoon 035 - 695 07 77. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie verzoeken wij u binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te sturen aan: TOPCON NEDERLAND, t.a.v. de heer A.P.j. Messing, Postbus 72, 3750 CB Bunschoten.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 55