gemeente amstelveen Amstelveen 2010, stad op maat. hoofd geo-informatie XXX 160 !999~3 GEODESIA m/v Algemene informatie Functie-inhoud Functie-eisen Salaris Overige informatie Arbeids voorwaarden Sollicitaties De gemeente Amstelveen is centraal gelegen in een regio, waar grote economische ontwikke lingen gaande zijn, die voor Nederland van essentieel belang zijn. In het licht daarvan is er in Amstelveen veel aandacht voor het behoud van de kwaliteit van het leefmilieu en het in stand houden van de goede voorzieningen op het gebied van wonen, werken en recreëren. Amstelveen beschikt sinds kort over een van de grootste winkelcentra van Nederland. Een pro ject dat gerealiseerd is in het kader van de revitalisering van het Stadshart. Amstelveen heeft ca. 78.000 inwoners, ruim 32.000 mensen vinden er hun arbeidsplaats. Stadsontwikkeling en Openbare Werken is een van de gemeentelijke vakdiensten. Er werken 200 mensen, die een pro jectmatige en sterk marktgerichte aanpak hanteren.De dienst richt zich momenteel op interne vernieuwing van de bestaande stad en uitwerking van de doelstellingen uit de toekomstvisie Amstelveen 2010. Door het vertrek van een van onze medewerkers ontstaat de vacature manager met tu of hts geodesie De afdeling Geo-informatie maakt deel uit van de directie Infrastructuur en Gebouwen. Er wer ken 7 mensen, landmeetkundigen met hbo of mbo achtergrond. Naast de gebruikelijke land meetkundige activiteiten ten behoeve van maatvoering en hoogtemeting, zorgen zij voor het beheer van het geometrisch basisbestand, de bijhouding van de GBKN en de kadastrale kaart. Binnen de gemeente wordt gewerkt met de CAD-configuratie microstation. U geeft leiding aan de afdeling, waarbij u zorg draagt voor financiële, personele en organisatori sche aangelegenheden. Uw verantwoordelijkheid omvat voorts de integrale kwaliteit van door de afdeling te vervaardigen cartografische producten. Binnen het geheel van het op te bouwen gemeentelijke vastgoedregistratie en -informatiesysteem gaat u als leverancier van de basisgegevens een centrale functie vervullen. Als lid van de staf van de directie Infrastructuur en Gebouwen voert u periodiek overleg en adviseert u op alle terreinen, waarop uw afdeling actief is. De ontwikkelingen op uw vakgebied coördineert u en u voert daar voor zowel intern als extern overleg, o.a. met het Kadaster en de Grootschalige Basiskaart Noord- Holland v.o.f. U rapporteert aan het hoofd van de directie Infrastructuur en Gebouwen. U bent tu of hts ingenieur Geodesie (of vergelijkbaar) met ruime ervaring en kennis op het gebied van vastgoedinformatie. Onze voorkeur gaat sterk uit naar ervaring in een gemeentelijke omgeving, waardoor u gevoel heeft voor bestuurlijke verhoudingen, maar uw management capaciteiten geven de doorslag. Wij denken dan aan stimulerend en inspirerend vermogen, uitdrukkingsvaardigheid, leidinggevende ervaring en analytisch denkvermogen. Het salaris is, afhankelijk van opleiding en ervaring en ligt tussen f 5.190,-- en f 7.590,- (salaris schaal 11) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer ir. J.W. van Milligen, hoofd van de directie Infrastructuur en Gebouwen, tel. (020) 540 43 90. Een psychotechnisch onderzoek kan tot de procedure behoren. Onze organisatie kent een goed arbeidsvoorwaardenpakket. De gemeente Amstelveen streeft ernaar meer vrouwen in dienst te nemen. Zij worden dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Belangstellenden voor deze functie kunnen binnen 14 dagen hun sollicitatie richten aan de heer K.Th. Westerhuis, Hoofd Personeelszaken Stadsontwikkeling en Openbare Werken, Postbus 135, 1180 AC Amstelveen onder vermelding van het vacaturenummer 99/02 in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 54