/cadaster r. V ''"m t»'VV. X-:-:. Uiteraard heb je de beschikking over de modernste middelen. We zijn praktisch volle dig gedigitaliseerd. Meten doen we onder andere via satellieten. En kon je zo'n 400 jaar geleden in ons vakgebied nog voornamelijk doen waar je zelf zin in had, tegenwoor dig bepaalt de markt onze werkwijze. Ons vastgoed-informatiesysteem biedt wal dat betreft nog volop mogelijkheden. Op www.kadaster.nl lees je meer over het traineeship en concrete projecten. Denk je bij ons te passen, stuur ons dan vóór 217 april a.s. een bondige motivatie plus c.v. De procedure bestaat uit twee gesprekken en één dag assess ment. Valt alles in goede aarde, dan kun je met ons de wereld verder gaan veroveren. s ..v A Je wilt je carrière in één keer op de kaart zetten? Dan moet je zorgen dat je een van de WO- of HBO-Geodeten bent - maximaal één jaar afgestudeerd - die binnenkort beginnen aan het traineeship van het kadaster. Want dan doe je in twee jaar een hoeveelheid kennis en ervaring op waar je de hele wereld mee aan kunt. Tijdens je traineeship doe je 3 a 4 projecten bij verschillende bedrijfsonderdelen. De vak gebieden waar je als afgestudeerd Geodeet op ingezet kunt worden, zijn Geodesie, Landinrichting, ICT, Marketing en ook Financiën. Je kunt bijvoorbeeld aan de slag bij ons Geodetisch adviesbureau, de directie Landinrichting, de directie RZ/GBKN en de Concernstaf. Ook bestaat de kans dat je een project in het buitenland doet. Want ons werkterrein strekt zich tegenwoordig over de landsgrenzen uit. Zo zijn we op het ogenblik actief met projecten in Oost-Europa en Zuid- Amerika. Je krijgt maximale ruimte dm te doen wat je interessant vindt en je persoonlijk en professioneel verder te ontwikkelen. Van een foutje worden we niet zenuwachtig. We komen nu eenmaal voort uit een generatie pioniers. Ons adres is: Kadaster, Concernstaf P&O, t.a.v. Dick Lammers, Postbus 9046, 7500 GH Apeldoorn. Voor meer informatie bel je Dick Lammers, 06-55 408 179 of e-mail je naar vacature@kadaster.nQ

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 21