Account Manager Landmeten m/v (locatie Bunschoten) 209 GEODESIA Topcon Corporation is producent en leverancier van oogheelkundige, landmeetkundige en lasermeetsystemen. Wereldwijd kent Topcon 4.000 medewerkers. Dankzij innovatieve productontwikkelingen en een sterk distributienetwerk groeide Topcon in de laatste jaren naar een leidinggevende positie op de wereldmarkt. Verantwoordelijk voor de marketing, verkoop en technische onder steuning van Nederlandse afnemers is de nieuwe Topcon vestiging bij Amersfoort: Topcon Nederland. Deze vestiging beschikt tevens over een modern service-center voor onderhoud en kalibreren van landmeetkundige instrumenten. TOPCOI\ Het actuele leveringsprogramma van de landmeetkundige divisie omvat onder mee (optisch en digitaal), theodolieten, total stations (elektronisch, servo en auto tracking) landmeetkundige software Civilcad. In 1999 zal Topcon met name in het 'high-end' deel van haar landmeetkundige programma een aantal nieuwe instrumenten en systemen introduceren. Voor de introductie, verkoop en technische ondersteuning van dit 'high-end' deel va programma in Nederland is Topcon op zoek naar kandidaten voor de buitendienstfun waterpasinstrumenten l, GPS-systemen en de p haar landmeetkundige :tie van: Hij/zij zal een belangrijk aandeel hebben in de verdere uitbouw van het Topcon marktaandeel in de Nederlandse landmeetkundige markt. Vereisten: opleiding op bij voorkeur HTS-niveau (of gelijkwaardig door ervaring) relevante praktische landmeetkundige ervaring affiniteit met verwante sectoren, zoals de bouwindustrie affiniteit met computers en landmeetkundige software actieve en klantgerichte instelling goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden gedegen kennis van de Engelse taal (met name vaktechische) Voor deze functie geldt, dat u komt te werken in een klein en enthousiast team, binnen een sterk groeiende internationale organisatie, die u bij gebleken succes voldoende groeimogelijkheden kan bieden. Voor meer informatie over deze functie kunt u 's avonds bellen met de heer A.P.J. Messing, telefoon 035 - 695 07 77. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie verzoeken wij u binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te sturen aan: TOPCON NEDERLAND, t.a.v. de heer A.P.j. Messing, Postbus 72, 3750 GB Bunschoten.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 51