Landmeetkundig Medewerker (m/v) Capelle gemeente aan den IJssel 1999-4 GEODESIA Capelle aan den IJssel is een ruim opgezette groenstad aan de Hollandse IJssel met een aangenaam woon klimaat, gevarieerde wijken, een uitstekend voorzieningenniveau en een groeiende werkgelegenheid. Inmiddels telt de gemeente meer dan 60.000 inwoners. Zowel de dynamiek van de Randstad als de rust van het 'Groene Hart' liggen binnen handbereik. Tot het jaar 2000 zal Capelle aan den IJssel worden uit gebreid met circa 3000 woningen en met kantoren en bedrijven. Deze uitbreiding vindt hoofdzakelijk plaats in het 'Rivium-gebied' en op enkele grootschalige zogeheten 'inbreid-lokaties'. Na 2000 zal Capelle aan den IJssel geen grote uitbreidingen meer kennen en zal de beheertaak vooropstaan. Onlangs heeft een herstructurering van de gemeentelijke organisatie plaatsgevonden. Hierbinnen is de unit Vastgoed ontstaan. Ter versterking van deze unit zijn wij op zoek naar een: De unit De unit Vastgoed heeft een dienstverlenende rol in de vastgoedinformatievoorziening. Daartoe wordt informatie over vastgoedobjecten verzameld, bewerkt, aangekocht, beheerd en verstrekt. Voor de ontsluiting en toegankelijkheid van deze gegevens zijn inmiddels de eerste stappen gezet naar een gemeentebreed GIS-systeem (Geografisch Informatie Systeem). Tevens worden diverse landmeetkundige werkzaamheden uitgevoerd in opdracht van andere gemeentelijke organisatie-onderdelen en ten behoeve van de groot schalige basiskaart van Capelle aan den IJssel (GBKC). De functie Als landmeetkundig medewerker bent u zowel binnen als buiten werkzaam. Uw werkzaamheden binnen bestaan onder meer uit het bewerken van basisbestanden en het vervaardigen van kaarten, buiten geeft u leiding aan een meetploeg. Dit vertaalt zich in de volgende taken: Bewerken, beheren, verstrekken en presenteren van vastgoedinformatie: - bewerken van basisbestanden met behulp van CAD- en GIS-applicaties; - in- en extern verstrekken van informatie; - vervaardigen van topografische en thematische kaarten. Uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden: - bijhoudingsmetingen ten behoeve van de GBKC; - uitzetten van wegen, riolering, gebouwen, grenzen, etc; - hoogtemetingen en landmeetkundige berekeningen. Uw profiel U heeft een opleiding MTS-landmeetkunde en ervaring met landmeetkundige werkprocessen (zowel binnen- als buitenwerkzaamheden). U bent in staat zelfstandig en in teamverband te kunnen werken en weet daar bij de juiste prioriteiten te stellen. Een klant- en resultaatgerichte instelling en openstaan voor toepassing van nieuwe ontwikkelingen op het vakgebied zijn eveneens van belang. Ons aanbod Het salaris bedraagt maximaal f 5.234,- (schaal 8). Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer K. Smit, unithoofd Vastgoed, (010) 284 87 50 of de heer P.A. van Tongeren, adviseur bedrijfsvoering P&O, (010) 284 86 08. Een functietypering en afdelingsbeschrijving kunt u opvragen bij mevrouw J. van Drongelen of mevrouw R. Voll van het bedrijfs bureau Ruimte, (010) 284 86 01. Sollicitatie Uw sollicitatiebrief met CV graag binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan: Gemeente Capelle aan den IJssel, bedrijfsbureau Ruimte, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 54