Support Engineer (Benelux) m/v (locatie Capelle aan den IJssel) Topcon Corporation is producent en leverancier van oogheelkundige, landmeetkundige en lasermeetsystemen. Wereldwijd kent Topcon 4.000 medewerkers. Dankzij innovatieve productontwikkelingen en een sterk distributienetwerk groeide Topcon in de laatste jaren naar een leidinggevende positie op de wereldmarkt. Het Europese hoofdkantoor is Topcon Europe B.V. te Capelle a/d IJssel. Met ruim 80 medewerkers verzorgt Topcon Europe de distributie, verkoop en technische ondersteuning van het complete Topcon leve ringsprogramma. Topcorv Het actuele leveringsprogramma van de landmeetkundige divisie omvat onder meer waterpasinstrumenten (optisch en digitaal), theodolieten, total stations (elektronisch, servo en auto tracking), GPS-systemen en landmeetkundige software Civilcad. Vanwege de huidige groei en een meer intensieve marktbenadering is Topcon op zoek naar kandidaten voor de functie van: Binnen de landmeetkundige afdeling wordt hij/zij verantwoordelijk voor de tec verkoopteams in de Benelux. Het verzorgen van demonstraties en het zelfstandig het optimale gebruik van Topcon instrumenten en meetsystemen. Tevens zal de woordelijk zijn voor de coördinatie van door afnemers gewenste aanpassingen aa Hij/zij zal een belangrijk aandeel hebben in de verdere uitbouw van het Topcon m landmeetkundige markt. Vereisten: inische ondersteuning van de trainen van onze afnemers in Hield Support Engineer verant- n bestaande Topcon-systemen. arktaandeel in de Nederlandse opleiding op bij voorkeur HTS-niveau (of gelijkwaardig door ervaring) relevante praktische landmeetkundige ervaring affiniteit met verwante sectoren, zoals de bouwindustrie ervaring met computers en landmeetkundige software actieve en klantgerichte instelling goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden gedegen kennis van de Engelse taal (met name vaktechnische) Voor deze functie geldt, dat u komt te werken in een klein en enthousiast team, binnen een sterk groeiende internationale organisatie, die u bij gebleken succes voldoende groeimogelijkheden kan bieden. Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met de heer W. Vos, tijdens kantooruren telefoon 010 - 458 50 77 en 's avonds 0182 - 39 63 10. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie verzoeken wij u binnen 10 dagen te sturen aan: TOPCON EUROPE BV, t.a.v. de heer W. Vos, Postbus 145, 2900 AC Capelle a/d IJssel.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 55