wanjewoud 249 GEODESIA 1999-5 De objectgerichte GBKN heeft de afgelopen tijd veel stof cjpgeworpen. Critici beschouwen het een niet te realiseren utopie. Anderen stellen dat objectgericht de toekomst heeft, maar dat we dit stapsgewijs moeten aanpakken. Met tussenfasen dje overigens zeker al resultaat opleveren voor de gebruikers. En waardoor de investeringen in digitale basiskaarten optimaal worden benut. Oranjewoud Geo-lnfo brengt de mogelijkheden en onmogelijkheden in kaart. Met een inspirerend seminar dat gesteund wordt door Stichting Geodesia. Boeiende sprekers, een verhelderende forumdiscussie en praktijkdemonstrati^s stellen u daarbij in staat om zélf uw mening te vormen over het optimaliseren van digitale jbasiskaarten Programma 10 juni 12.45 Ontvangst met koffie en thee, gelegenheid tot bezoeken demo-opstellingen 13.30 Opening door ir. P. van der Molen, voorzitter Stichting Geodesia 13.35 Welkomstwoord door dagvoorzitter ir. J.B. van d^r Veen, directeur Oranjewoud Geo-lnfo 13.45 'GBKN, bestand met ambities!' door ir. LM. Murre, directeur-secretaris Landelijk\Samenwerkingsverband GBKN 14.05 'Optimaliseren: nut en noodzaak in de praktijk' door ing. J.B. Koers, hoofd afdeling Geo-informatie gemeente Emmen 14.25 Dichterlijk intermezzo door G.J.S. Castricum, Basiskaart Noord-Holland 14.30 Koffiepauze, bezoek demo-opstellingen 15.20 'De hoe-vraag: aanpak en ervaringen uit de praktijk' door ir. 5. Leijten, adviseur Oranjewoud Geo-lnfö 15.40 'Optimaliseren van digitale basiskaarten door de overheid: (juridische) rand voorwaarden' door ir. Y. Pluijmers, beleidsmedewerker Ministerie van VROM 16.00 Forumdiscussie onder leiding van de dagvoorzitter 16.25 Afsluiting 16.30 Borrel Locatie seminar: restaurant De Meern, Meerndijk 59, Cf>e Meern Met de auto: A12, afrit De Meern, bordjes volgen (vrij parkeren) Openbaar vervoer: Lijn 180 vanaf Utrecht CS stop^ voor de deur Aanmelden? Gebruik dan het aanmeldingsformulier in (jleze Geodesia. Of bel Renate Veen van Oranjewoud Geo-lnfo, telefoon (036) 539 65 40, om het formulier op te vragen. Leden van verenigingen die bij de Stichting Geodesia zijn aangeslopen hebben gratis toegang; niet-leden betalen f 125. Meer weten over het programma? Bel Jacqueline Meerlperk van Oranjewoud Geo-lnfo, telefoon (036) 539 65 12. Aanmelden tot en met 1 juni. Let op: de inschrijving sluit bij 200 personen! Stichting Geodesia

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 39