LANDMEETKUNDIGE MEDEWERKERS M/V "Hallo, collega's I (jüBB£L5 A Neitraco Engineering bv 1999" 5 GEODESIA Neitraco Engineering b.v. is een ingenieursbureau met afdelingen voor landmeet kunde, leidingenregistratie, civiele- en milieutechniek, bouwkunde, elektro en in strumentatie, werktuig bouwkunde en piping en apparatenbouw. Wij voeren opdrachten uit op of vanuit onze kantoren in Amsterdam, Bunnik, Eindhoven, Roosendaal, Weert en Antwerpen als mede op locatie bij de opdrachtgever. '•SO900ï Voor de sectoren Landmeetkunde en Leidingenregistratie op onze kantoren in Bunnik en Eindhoven hebben wij vacatures voor de volgende functies: Meetploegleider mbo/hbo opleiding Landmeetkunde aantoonbare werkervaring in de Landmeetkunde leidinggevende capaciteiten en in bezit van rijbewijs BE Landmeter/Maatvoerder mbo niveau en relevante werkervaring in Bouw en Weg- en Waterbouwprojecten een flexibele instelling en in bezit van rijbewijs BE Tekenaar Leidingenregistratie zelfstandig uittekenen van liggingsgegevens van kabels en leidingen mbo niveauruime werkervaring en in een later stadium opgeleid willen worden tot operator Operator Leidingenregistratie zelfstandig converterenregisteren en detailleren van kabel en leidingeninformatie ervaring met een gangbaar CAD-systeem voor leidingenregistratie Junior Operator mbo opleiding en ervaring met computer gebruik opgeleid willen worden tot operator in de discipline Leidingenregistratie, Telecom, Landmeetkunde of Weg- en Waterbouw Wij bieden: een uitdagende en afwisselende functie in een organisatie met korte communicatielijnen grote mate van zelfstandigheid en ruimte voor eigen initiatief en doorgroeimogelijkheden goede secundaire arbeidsvoorwaarden en na gebleken geschiktheid een dienstverband voor onbepaalde tijd Voor nader gewenste informatie kunt u contact opnemen met de heer G.W. van Vulpen. Uw sollicitatie: Deze kunt u, voorzien van een uitgebreide CV richten aan ons kantoor in Bunnik. Een sollicitatieformulier aanvragen kan ook. Neitraco Engineering b.v., afdeling GCB, Postbus 162, 3980 CD Bunnik, tel. 030 656 46 64, fax 030 656 33 94, E-mail: eng@neitraco.nl Wij zijn een jong landmeetkundig bureau in Weert met groeistuipen. De hoogwaardige diensten in geodesie die we momenteel met 25 mensen leveren, brengt ons snel groeiend klantenvertrouwen, onder meer van het Kadaster. Dat vraagt om nóg meer aandacht en dus om méér collega's. Daarom hebben wij direct plaats voor: zowel voor de buitendienst als voor de binnendienst in onze moderne nieuwbouw. Wat wij vragen: MTS-opleiding of gelijkwaardig niveau. Wat wij bieden: gevarieerd werk in een team van jonge deskundigen met oog voor kwaliteit, plus een pakket gedegen arbeidsvoorwaarden. Heb je belangstelling? Neem dan voor nadere informatie contact op met onze directeur, de heer A. Gubbels, en/of schrijf hem binnen veertien dagen een sollicitatiebrief op adres: Postbus 581, 6000 AN Weert. LANDMEETKUNDIG BUREAU Landmeetkundig Bureau Gubbels bv Schoutlaan 14 6002 EA Weert (0495 58 08 80) 250

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 40