adviseur (v/m) m. 1999-5 GEODESLA. Den Haag timmert stevig aan de weg. Direct in het stadshart ontstaat Den Haag Nieuw Centrum, een project waar inmiddels zo'n 5 miljard gulden mee is gemoeid. Ook op andere plaatsen in de stad bepalen bouwactiviteiten het straatbeeld. Van stadsvernieuwingsprojecten tot de ontwikkeling van de nieuwe woonwijk Wateringse Veld. De dienst Stedelijke Ontwikkeling (DSO) is bij de meeste van die bouwprojecten direct betrokken. Het Haags Ontwikkelingsbedrijf van deze dienst zoekt voor de afdeling Landmeten en Vastgoed een nieuwe kracht. De afdeling Landmeten en Vastgoed bestaat uit drie eenheden: twee productie-eenheden en een stafeenheid. De stafeenheid is een verzameling van sturende en ondersteunende functies en heeft onder meer tot taken de advisering aan klanten over vastgoedinformatie, het accountmanagement, en het ontwikkelen van marketingbe leid. Ook is de stafafdeling verantwoordelijk voor de financiële administratie en de technische ondersteuning van gebruikers van grafische automatisering. Door interne doorstroming is binnen de stafeenheid van Landmeten en Vastgoed een vacature ontstaan voor een: (vac. DSO/114) Taken In deze veelzijdige functie, staat het contact met gemeentelijke en niet-gemeentelijke relaties centraal. De adviseur geeft onze klanten informatie over het gehruik van vastgoedinformatie en beschikt daarbij over het vermogen zich in te leven in de werkpro cessen van de klanten. In samenwerking met een collega-adviseur en de productie-afdelingen zorgt de adviseur voor de ver koop van onze producten op - onder meer - het gebied van topografie, kartografie en maatvoering. De adviseur signaleert mogelijkheden tot innovatie van onze dienstverlening en levert een bijdrage aan het marketing-beleid van de afdeling. Hij of zij kan projectmatig werken en voelt zich thuis in een gemeentelijke afdeling, die een bedrijfsmatige aan pak voorstaat. Eisen academisch werk- en denkniveau affiniteit met het toepassen van informatietech nologie in een werkproces analytisch denkvermogen goede mondelinge en schriftelijke communicatie ve vaardigheden twee jaar relevante werkervaring, bij voorkeur op het gebied van vastgoedinformatie geodesie Uren/salaris 36 uur/max fl. 6.572,bruto per maand (schaal 10) Interesse? Bel voor meer informatie Thom van Kessel, hoofd Staf Advies (070) 353 6266, of Ed Boutkan, perso- neelsadviseur (070) 353 4208. Reacties: Stuur binnen tien dagen na het verschijnen van de advertentie uw sollicitatie met curriculum vitae naar: Dienst Stedelijke Ontwikkeling Afdeling Personeelszaken t.a.v. Ed Boutkan o.v.v. het vacaturenummer Postbus 12 655 2500 DP Den Haag De Dienst Stedelijke Ontwikkeling voert een actief beleid voor de instroming van vrouwen, gehatidicapten en allochtonen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te sollicite ren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 252

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 42