CD +-• CD O CD Noord '[Ztolland Landmeetkundige A (m/v) 253 GEODESIA 1999-5 Provincie Noord-Holland N ieuwe organisatie zoekt nieuwe kwaliteiten De provincie Noord-Holland vernieuwt haar organisatie. Onder het motto "meer waarde door samenwerking" wil het provinciebestuur slagvaardiger, herkenbaarder en doelgerichter samen met anderen werken aan de aanpak van maatschappelijke vraagstukken. Externe gerichtheid, communicatie, flexibiliteit en samenwerking zijn de begrippen die bij de vernieuwing van de organisatie een essentiële rol spelen. Hiervoor is de basis gelegd door nieuw gevormde vak- en stafafdelingen, die worden aangestuurd door een directieraad. Dit omvangrijke traject van organisatieverandering is bijna voltooid. Bij het proces van reorganisatie en kwaliteitsverbetering horen medewerkers met kwaliteiten, mensen die vernieuwing als een uitdaging zien. Ook de afdeling Beheer en Uitvoering draagt bij aan dit provinciale vernieuwingsproces door haar taak "bovenlokale (groene) provinciale infrastructuur te ontwikkelen, aan te leggen, te beheren en te onderhouden ten dienste van de Noord-Hollandse samenleving" op een klantgerichte, efficiënte en effectieve wijze tegen overeengekomen kosten uit te voeren. Bij deze afdeling, Onderafdeling Centrale Diensten en Verkeer, eenheid Landmeetkundige Zaken, zoeken wij een: PROVINCIE ft™ arbeidsduur: 36 uur per week vacaturenummer: B&U 06 Algemene informatie De eenheid Landmeetkundige Zaken verzamelt en beheert onder andere landmeetkundige gegevens en kadastrale informatie ter ondersteuning van de gehele provinciale organisatie. Functie-informatie het zelfstandig uitvoeren van complexe landmeetkundige werkzaam heden in de binnen- en buitendienst; het leveren van bijdragen aan landmeetkundige opdrachten; het uitvoeren van diverse werkzaamheden op kadastraal en administratief gebied. Wij vragen een MBO-opleiding (Landmeetkunde); enige jaren praktijkervaring met meetwerkzaamheden in het terrein; bij voorkeur ook ervaring met Zeiss Apparatuur; een klantgerichte werkhouding; het vermogen om zich verder op HBO-niveau te gaan ontwikkelen. Wij bieden Het aan de functie verbonden salaris is minimaal 3.064,- (schaal 7) en maximaal 5.284,- (schaal 8) bruto per maand. Standplaats Haarlem Inlichtingen Nadere inlichtingen over deze functie kunt u krijgen bij de hoofd- landmeetkundige, de heer J. Geerlings, telefoon (023) 514 52 56 of bij de personeelsadviseur, mevrouw F. Gosewehr, telefoon (023) 514 44 69. Schriftelijke sollicitaties Uw sollicitatiebrief, voorzien van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de provincie Noord-Holland, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 205, 2050 AE Overveen. De provincie wil meer vrouwen benoemen in middelbare en hogere functies. Daarom wordt aan vrouwelijke kandidaten nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Tevens wordt aan allochtonen en gehandicapten verzocht te reageren. Bij gelijke geschiktheid zal de voorkeur uitgaan naar een persoon uit de hiervoor genoemde doel groepen. Om het werk en de zorg voor kinderen te kunnen combi neren kent de provincie een aantal regelingen. Bijvoorbeeld de regeling kinderopvang provinciaal personeel voor kinderen van 0-4 jaar en de regeling na- en buitenschoolse opvang voor kinderen van 4-12 jaar. Genoemde (bruto)salarissen zijn afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties dienen voorzien te zijn van het vacaturekenmerk (in de linker bovenhoek van de brief en enveloppe). Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 43