Analist-Programmeur v/m Geodesie of informatica onder de knie? Maar nog niet de praktijk? Wat dacht je van de vastgoedinformatiesystemen in Utrecht. GEODESIA 1999-5 Utrecht, hart van Nederland. Utrecht verandert. Door de bouw van Leidsche Rijn: met 30.000 wonin gen de grootste bouw- lokatie van Nederland. Met het Utrecht Cen trum Project dat de wes telijke kant van Utrecht verbindt met het histo risch centrum. Met de aanleg van hoogwaar dig openbaar vervoer door de stad. Utrechters veranderen mee. Steeds talrijker wordt het aantal cultu ren dat met elkaar samenleeft, woont, werkt en studeert in Utrecht. Utrecht inves teert in de infrastruc tuur en in de leefbaar heid. De gemeentelijke organisatie zet zich daarvoor in en stelt het op prijs dat haar perso neel in Utrecht woont of komt wonen. Onderdeel van die gemeentelijke organisatie is het Ontwikkelingsbedrijf Utrecht (OGU). Het Ontwikkelingsbedrijf Utrecht, in de markt voor het vastgoed van Utrecht. In de stad Utrecht is het Ontwikkelingsbedrijf het gemeentelijke orgaan waarde deskundigheid is gebundeld voor het beheer en de exploitatie van alle gemeentelijke onroerende zaken. Daar naast is het Projectbureau Leidsche Rijn Utrecht er voor de realisatie van de VINEX-locatie. Het Ontwikkelingsbedrijf, van waaruit je gaat werken, deelt uit hoofde van zijn specialisme in de groei van Utrecht, dus in de stadsuitbreiding en de stedelijke vernieuwing van Utrecht. Als het vastgoed van de gemeente ter sprake komt, heeft de afdeling Vastgoedinformatie alles te maken met de bouw van het nieuwe stadsdeel Leidsche Rijn Utrecht of met de ontwikkeling van het Utrecht Centrum Project rond het Centraal Station en diverse binnenstedelijke locaties. De afdeling Vastgoedinformatie (VGI) is voor alle gemeentelijke diensten, burgers, bedrijven en andere overheden het aanspreek punt voor de basisvastgoedinformatie van de gehele gemeente Utrecht. Uitgangspunt daarbij is het op bedrijfsmatige en marktconforme wijze opbouwen, beheren en bijhouden van al deze informatie. Vastgoedinformatie laat dit zien door: zorgen voor een goede beschikbaarheid van de basisbestanden voor gebruikers ondersteunen, in brede zin, van gebruikers van de basisregistratie verlenen van diensten op basis van de binnen de afdeling aanwezige kennis en apparatuur aan de gemeente en derden adviseren van het bestuur en de gemeente met betrekking tot de basisregistratie beheer van het (computer)netwerk van de technische diensten. De afdeling Vastgoedinformatie is op zoek naar een "gisse GjS'er" die bij het bureau Informa tisering Et Automatisering (I Et A) qua informaticakennis en -ljunde goed aansluit op de functie van Het bureau Informatisering Er Automati sering (I Er A) bestaat uit twee secties, namelijk Systeembeheer en Ontwikkeling. De sectie Ontwikkeling is onder meer belast met: (Laten) ontwerpen, bouwen en onderhou den van toepassingen die gebruikt worden bij de opbouw en het beheer van de basis registratie vastgoed en de toepassingen die gebruik maken van deze basisregistratie. Adviseren en ondersteunen van gebruikers bij toepassing van de basisregistratie vast goed en vooral bij gebruik van CAD en GIS toepassingen. Bewaken van de geografische infra- structuurvan de afdeling. Steekwoorden zijn thans GIS Intranet, Oracle en Microstation. Functie-inhoud Ontwerpen en programmeren van infor matiesystemen op het gebied van vastgoed informatie. Technisch onderhouden van informatie systemen. Verzorgen van opleidingen en ondersteu nen van gebruikers, met name bij het ge bruik van CAD, GIS en Oracle-applicaties. Functie-eisen Afgeronde HBO-opleiding Geodesie of informatica. Kennis van Oracle, CAD, GIS en Internet. Goede contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden. Flexibele en servicegerichte instelling. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding ^n ervaring en bedraagt maximaal f5.911,- bruto per maand (schaal 9) bij een volledig dienstverband van 36 uur per week. Het bureau I Et A is in reorganisatie, de func tie wordt ojpnieuw beschreven en vervolgens gewaardeerd. Sollicitatie, informatie en procedure Binnen 2 weken na plaatsing van deze adver tentie kunt u schriftelijk solliciteren bij mevrouw-).C. Koldewijn, PEtO-consulente, afdeling Personeel Et Organisatie, Ontwik kelingsbedrijf Utrecht, Postbus 8613, 3503 RP Utrecht, onder vermelding van "Sollicitatie Analist-Programmeur, vacature nummer 99-07" op de envelop. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer J.A. Üustig, Hoofd bureau I A, telefoon 0}b0 286 46 72. De selectiè vindt plaats door een selectie team. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voorrangsbeleid De gemeehte wil haar personeelsbestand in kwantitatieve zin een afspiegeling laten zijn van de Utrechtse bevolking. Gezien de personele samenstelling van de dienst roept de gemeehte bij de vervulling van deze vacature vrouwen, personen die tot bepaal de etnische minderheden behoren en min- dervaliden nadrukkelijk op te solliciteren. Zij genieten in de selectieprocedure de voorkeur. Ontwikkelingsbedrijf GEMEENTE UTRECHT Deze personeelsadvertentie is niet bestemd voor acquisitie. 255

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 45