8.500 nieuwe woningen* Hoe bouw jij bier aan mee? Zwolle, stad voor initiatiefnemers. gemeente zwolle De mensen van Zwolle wonen in oude grachtenpanden en moderne bungalows, praktische woningen en romantische boerenstulpen. Elk jaar komen er zo'n 1.000 nieuwe woningen bij. Koploper is de wijk Stadshagen met een plan ning van minimaal 8.500 nieuwe woningen. Tegelijk beschermen we de middeleeuwse kern als het kloppend hart van de stad. Wil je in Zwolle werken dan moetje initiatieven durven nemen; met gevoel voor een goed leefklimaat. De gemeente Zwolle is ingedeeld in de Bestuursdienst en de sectoren Stadsbeheer, Welzijn en Dienstverlening. Stadsbeheer kent de afdelingen Ontwikkeling, Beleid, Ingenieursbureau en Wijkbeheer. Stadsbeheer is verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het beheer van de stad, zowel op stedelijk als op wijkniveau. Voor de sectie Organisatie Informatie van deze sector zijn wij op zoek naar: Als geo-informaticus kent u als geen ander de problematiek van het beheer en de ontsluiting van geo-informatie in een gemeentelijke orga nisatie. In deze nieuwe functie is visie op en bekendheid met de ont wikkelingen op het gebied van geo-informatie een vereiste. Voor de helft bent u werkzaam als gegevensbeheerder en adviseert u over de doelmatigheid en kwaliteit van de geo-informatievoorziening door bevor dering van gemeenschappelijk en effectief gebruik van gegevens. Voor de andere helft participeert u in innovatieve projecten en adviseert u het mana gement over het gebruik van geo-informatie en geo-informatiesystemen. HBO specifieke interesse U heeft een relevante HBO-opleiding, bij voorkeur in geo- of bedrijfs- informatica; u heeft uw opleiding aangevuld met trajecten als informa tie-analyse en het managen van gegevens. Uw affiniteit met geo- informatie en bekendheid met gemeentelijke informatievoorziening komen goed tot hun recht, mede dankzij uw voortreffelijke commu nicatieve vaardigheden. U bent een goed adviseur en vaardig onder handelaar. Max. bruto salaris f 6.572,-. Vacaturenummer 26112. Interesse? Vraag uw persoonlijke functie-informatiepakket aan bij het secretariaat van de afdeling Financiën Control, telefoonnummer 038 - 498 25 78, of kijk op www.zwolle.nl. U kunt ook direct schrijven aan het hoofd van de afdeling P&O, de heer A.J. Engels, Postbus 10007, 8000 CA Zwolle. Vermeld s.v.p. het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van enveloppe en brief. De inzendingstermijn sluit op 4 juni 1 999. Ter informatie: De gemeente Zwolle heeft een 36-urige werkweek. Specialist/beheerder geo-informatie: nieuwe functie met en over ruimte 50/50

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 46