A Partnerprogramma Publicaties Vakbeurs Feestavond Aanmelding Zoals ieder jaar, is ook dit jaar weer een afwisselend en zeer aantrekkelijk partnerprogramma samengesteld. In tegenstelling tot voorgaande jaren is op de vrijdag geen programma georganiseerd. U heeft dan volop de ge legenheid de beurs te bezoeken en het slot van het congres bij te wonen. Woensdag 27 oktober Na de opening van het congres begint voor u het part nerprogramma in Utrecht. Er wordt een bezoek ge bracht aan de Sterrenwacht Sonneborgh en aan Atelier Mol. Bij de Sterrenwacht wordt u voorgelicht over het zonnestelsel en is de mogelijkheid aanwezig om met te lescopen talloze hemellichamen te bekijken. In atelier Mol kunt u uw creativiteit tot uitdrukking laten komen met sjabloneren, zeefdrukken en met het bewerken van speksteen. Natuurlijk zijn wij op tijd terug voor de feestavond. De lezingen van de sprekers tijdens het congres worden verzameld in de "L^zingenbundel". Tevens geeft het decembernummer vjan Geodesia een impressie van het congres en de verschillende evenementen. Tijdens het congres'is er weer voldoende tijd en ruimte waarin diensten en bedrijven zich kunnen presenteren. Naast de vele stands en demonstraties is er ook dit jaar weer een auditoriujm ingericht voor bedrijfsspecifieke presentaties. De vakbeurs biedt de gelegenheid om in zicht te krijgen in geodetische produkten en diensten. Misschien verlegt u| na deze vakbeurs wel uw grenzen Donderdag 28 oktober Joop van de Ende heeft de voor het congres inmiddels vertrouwde Beatrixhal van de Jaarbeurs te Utrecht om getoverd tot het Beatrixtheater. Een reden om eens een bezoek te brengen aan Aalsmeer, de thuishaven van Joop van de Ende. 's Ochtends brengt u een bezoek aan de televisiestudio's. Hier wordt u rondgeleid langs studio's, regiekamers, kleed- en schminkruimtes. Ook kunt u een kijkje nemen op de afdeling rekwisieten en decoropslag. Na de lunch volgt een rondleiding door het Fort Aalsmeer. U krijgt een introductie over de Stelling van Amsterdam en de restauratie van het Fort aan de hand van videobeelden. Op woensdag 27 oktober sluiten wij het dagprogram ma af met een gezejllige feestavond. Dit jaar is gekozen om de avond dooij te brengen in Wijk bij Duurstede. Zoals u van ons mag verwachten, wordt het een fantas tisch feest met veel culinaire genoegens, gezelligheid, muziek en dans. Wij zorgen voor het vervoer. Uitvoerige informatie over de invulling van het programma en de wijze van aanmelden vindt u in het juli/augustusnummer van dit tijdschrift. Inlichtingen: telefoon (055) 576 14 40, fax (055) 576 14 41. 281 GEODESIA 1999-6

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 27