A CAD/GIS beleidsmedewerker m/v Landmeetkundige dienstverlening 304 1999-6 GEODESIA (Gewijzigde, herhaalde oproep) De LM-Groep is een zelfstandig opererende organisatie die landmeetkundige diensten verleent aan zes gemeenten in de Kempen, waarbij klantgerichtheid en kostenbesef belangrijke uitgangspunten zijn. Het werkgebied heeft een opper vlakte van bijna 45.000 ha met een inwoneraantal van ongeveer 80.000. Bij de LM-groep, organisatorisch ondergebracht bij de gemeente Reusel-De Mierden, is een vacature voor een Beknopte functie-inhoud U adviseert en voert werkzaamheden uit m.b.t. de verbetering van landmeet kundige werkprocessen. U adviseert m.b.t. vastgoedinformatie, zowel op sys teemniveau als op bestandsniveau. U draagt zorg voor het beheer van het netwerk (Windows-NT) en de landmeetkundig/geografische software (TopoCAD/AutoCAD). U ontwikkelt matenplannen en verricht de hiermee samenhangende binnen dienstwerkzaamheden. U draagt zorg voor de bijhouding van de geografische bestanden. Functie-eisen De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een voltooide studie landmeetkunde op HBO-niveau of gelijkwaardig en enkele jaren werkervaring. Indien u echter be schikt over een opleiding op MBO-niveau met relevante applicatiecursussen en een ruime werkervaring wordt u eveneens uitgenodigd te solliciteren. U hebt een klantgerichte, flexibele en positieve werkinstelling en het volgen van een cursus vindt u vanzelfsprekend. Kennis van AutoCAD/TopoCAD en algemene auto matiseringskennis is een pré. Salarisindicatie Afhankelijk van opleiding en ervaring kan schaal 8 of 9 worden geboden (minimum f 3.594,- en maximum f 5.911,-). Overige informatie Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd LM- groep, de heer T. v. Sambeek (tel. 0497-643535) of de gemeentesecretaris, de heer P. v.d. Berghe (tel. 0497-650650). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze publicatie richten aan het college van burgemeester en wethouders van Reusel- De Mierden, Postbus 11, 5540 AA Reusel. Op de envelop dient u aan te geven 'sollicitatie 5.1.3'. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld!

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 50