Het 20e Geodesia-congres is een unieke gelegenheid om kennis te nemen van de nieuwste ontwikkelingen in de geodesie en de geo-informatie. Het congres is een vertrouwd ontmoetingspunt voor geodeten en collega's uit aanverwante disciplines. Expo santen en inleiders zullen het thema en de aspecten ervan na drukkelijk aan de orde stellen. Een uitgebreide toelichting op de dagthema's van het congres vindt u in het juninummer van Geodesia. Het congresprogramma staat garant voor nieuwe impulsen en biedt u de mogelijkheid uw grenzen te bepalen en ook te verleggen. Congresprogramma Opening 20e Geodesia-congres door ir. P. van der Molen, voorzitter Stichting Geodesia. 'Meten metafisisch gezien' door prof. dr. ir. B. D. Maatman. Naast het centrale thema zijn drie dagthema's gedefinieerd. De ze zijn als volgt ingevuld: De grenzen tussen werkprocessen vervagen Opening door dagvoorzitter Is vliegtuig-laseraltimetrie wel zo eenvoudig als het lijkt Pencomputer wonderkind of niet? De Gidsende Geodeet Toepassingsmogelijkheden van laseraltimetrie De grenzen tussen werkprocessen vervagen Slot door dagvoorzitter Hoe gaan de klante7i met onze produkten om Opening door dagvoorzitter GIS Wat wil de klant nu van ons? Kaartverbetering een grenzeloos proces toch begrensd? woensdag 27 oktober 1999 prof. dr. ir. M. Molenaar dr. ir. R. Feron ir. T. R. Roozendaal dr. ir. M. A. Salzmann en W. Kamphorst dr. H.-G. Maas ing. J. van Velsen donderdag 28 oktober 1999 D. J. J. van der Velde dr. ir. P. van Deventer K. van der Hoek Kadastrale registratie wordt uitgebreid met 'ondergrondse' beperkingen Z. Klaasse De achterkant van het gelijk Waar het hart van vol is Slot door dagvoorzitter Landmeten kan toch iedereen Opening door dagvoorzitter Geodesie en strategie Over de grenzen van vandaag Gebruik van digitaal kaartmateriaal in de WOZ GIS-WOZ Grensoverschrijdend (land)meten: de maatvoerder in de bouw belicht Onbevooroordeeld, maar met gedegen functionele vakkennis (Internationaal) Landmeten kan toch iedereen Slot door dagvoorzitter Sluiting congres ing. M. P. J. van de Ven (MiM) en drs. W. C. H. van Houten ir. H. Velsink vrijdag 29 oktober 1999 mevr. prof. mr. J. de Jong dr. ir. A. Graafland mevr. ir. B. A. M. Janssen ir. A. W. van de Ruit ing. A. J. M. Broens ir. drs. H. A. L. Dekker Aan het einde van het congres wordt aan de spreker met de beste lezing een Publieksprijs uitgereikt. Geodesie zonder grenzen 1999-7/8 GEODESIA Geodesia-Congres

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 28