A i Lunch Feestavond Publicaties Vakbeurs Partnerprogramma Aanmelding Zoals u van ons gewend bent, kunt u in de lunchpauzes gebruik maken van een smakelijk koffiebuffet. In de naaste omgeving van het Beatrixtheater is het tijdens de lunchpauzes erg druk. Wij raden u daarom aan deel te nemen aan het buffet in de foyer van het Congres centrum. Voor bezoekers van het congres en de vak beurs biedt dit een goede gelegenheid om gedachten en ervaringen uit te wisselen. De kosten bedragen 30,- per lunch. Naast het grensverleggende congres-programma over dag, hechten wij toch waarde aan enige traditie. Zo is ook dit jaar de feestavond gepland op de woensdag avond, als sluiting van de eerste congresdag. Leden van de bij de Stichting Geodesia aangesloten verenigingen kunnen met hun partner deelnemen aan de feestavond. Dit jaar is de locatie Kasteel Duurstede. Deze avond staat in het teken van gezelligheid en plezier. Butler Alphons zorgt deze avond voor veel entertainment, waarbij u het middelpunt kunt zijn. Tevens verzorgt Alphons de nodige culinaire genoegens, muziek en dans. De kosten bedragen 75,— per persoon. Uiter aard zorgen wij voor vervoer. Indien u daar gebruik van wenst te maken, kunt u dit bij uw aanmelding op geven. De lezingen van de sprekers tijdens het congres worden verzameld in de "Lezingenbundel". Deze Lezingen bundel wordt u na het congres toegezonden. Het januarinummer van Geodesia geeft een impressie van het congres en de verschillende evenementen. Tijdens het congres is er weer voldoende tijd en ruimte, waarin bedrijven en diensten zich kunnen presenteren. Naast de vele stands en de demonstraties is er ook dit jaar weer een auditorium ingericht voor bedrijfsspeci- fieke presentaties. De vakbeurs biedt de gelegenheid om inzicht te krijgen in geodetische produkten en diensten. Misschien verlegt u na deze beurs wel uw grenzen Ook dit jaar is een afwisselend en aantrekkelijk partner programma samengesteld. Op de laatste dag van het congres (vrijdag 29 oktober 1999) is er geen program ma georganiseerd. U heeft dan de mogelijkheid om het congres te bezoeken en het slot van het congres bij te wonen. Woensdag 27 oktober 1999 (Utrecht) bezoek aan Sterrenwacht Sonneborgh lunch creativiteit in atelier Mol Donderdag 28 oktober 1999 (Aalsmeer) bezoek aan de televisiestudio's lunch rondleiding Fort Aalsmeer Deelname is alleen mogelijk voor partners van leden van bij de Stichting aangesloten verenigingen (BVK, WL, VMDR en NVG). De kosten bedragen 30,- per dag (inch koffie en lunch). In dit tijdschrift vindt u een aanmeldingsformu lier (s.v.p. één formulier per persoon; kopiëren is toegestaan), yoor leden van bij de Stichting Geodesia aangesloten verenigingen (BVK, VVL, VMDR en NVG) is dit dé gelegenheid om koste loos de lezingen en de vakbeurs bij te wonen. Aanmelding is j mogelijk tussen 1 augustus en 1 oktober 1999'. InlichtingenCongresadministratie, Postbus 10390, 7301 GJ Apeldoorn telefoon (055) 576 14 40 fax (055) 576 14 41 U wordt dringend verzocht de fax niet te gebruiken vóór maandag 9 augustus 1999. Al deze informatie kunt u uiteraard ook lezen op de website van Stichting Geodesia (www. geodesia.nl). 331 GEODESLA 1999-7/8 1

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 29