VUGHT Uw maatvaste partner taakcoördinator vastgoed m/v INGENIEURSBUREAU BCC voorbereiding uitvoering Prins Mauiitsstraat 17 Postbus 75. 4140 AB Telefoon (0345) 63 96 96 Fax (0345) E-mail post@ingbcc.nl gemeente 407 1999-9 y.-BODEM.*,^ TUUr GRONDl^' meer informatie op verzoek, zie ook: De gemeente Vught is een aantrekkelijke woongemeente met veel natuurschoon, gelegen op een steenworp afstand van de stad 's-Hertogenbosch. Onze gemeente telt ruim 25.000 inwoners. Zij staan centraal in ons gemeentebeleid. Sinds 1 januari 1999 hebben wij een nieuwe organisatie structuur, die bestaat uit lijn- en stafafdelingen. Onze mede werkers krijgen gaandeweg meer verantwoordelijkheden en bevoegdheden. Bpvendien wordt van hen een hoger kwaliteitsbewustzijn en meer flexibiliteit verwacht. Binnen de afdeling Openbare Werken werken 50 mensen, verdeeld over de drie clusters Beheer Openbare Ruimte, Vastgoed en Planontwikkeling/Voorbereiding. Onder deze laatste cluster vallen Civiele techjniek, Cultuurtechniek en Verkeer. Het cluster Vastgoed houdt zich bezig met het beheer van vastgoedobjecten, waaronder het bijhouden van kadastrale en topografische gegevens. Tevens is het cluster belast met landmeetkundige pn uitzetwerkzaamheden. Ook de zorg voor taxaties en hertaxaties inzake de Wet WOZ en de daaraan gekoppejde verzorging van waardebeschikkingen, afhandeling van bezwaarschriften en gegevensbeheer behoort tot een van de taken van het cluster. Als het cluster op jsterkte is, bestaat het uit 6 medewerkers. Voor dit cluster zijn we op zoek naar een enthousiaste medewerker voor de functie van voor 36 uur per week, vacaturenummer 9-8-99V De functie: - basisregistratie pn beheer van het vastgoed(systeem), inclusief WOZ coördinatie en informatievoorziening rond o.a. beheertoepassingen en digitale (basis)kaart; - verzorgen van kadastrale aangelegenheden; - zorg dragen voo'r de realisatie en het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden; - dagelijks leidinggeven aan het cluster bestaande uit het plannen en verdplen van de clustertaken en het bewaken van de voortgang en de kwaliteit hiervan; - houden van clusteroverleg en zorg dragen voor een goede informatie-uitwisseling. Uw profiel: U bent in het bezi} van een hbo-diploma en hebt de nodige kennis van en ervaring met het taakveld en de daarbij behorende informatiserings- en automatiseringsprocessen en geautomatiseerde systemen. Voor wat betreft de ontwikkelingen binnen het vastgoed bent u in staat voor de gehele organisatie een initiërende rol te vervullen. U bent vertrouwd met he( opstellen van beleidsadviezen en u hebt gevoel voor politieke verhoudingen. U beschikt over goede communicatieve Vaardigheden en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Het bezit van het diploma woz-coördinator resp. woz-taxateur strekt tot aanbeveling. Ons aanbod: Afhankelijk van omleiding en ervaring vindt aanstelling plaats in aanloopschaal 9 of functionele schaal 10, met een maximum van f 6.572,- per maand. Geschikt? U wordt uitgenodibd om uw brief met CV binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Vught, Postbus 10.100, 5260 GA Vught. Vergeet s.v.p. niet het vacaturenummer te vermelden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u bellen met de heer K. de Vries, hoofd van de afdeling Openbare Werken, telefoon (073) 658 07 05. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 53