Het kan in Almere enthousiast en inspirerend bureauhoofd Landmeten Gemeente Almere Uw werkplek: Uw profiel: 1999-9 GEODESIA Almere is de toekomst. Bijna vijfentwintig jaar jong en nu al een van de vijftien grootste gemeenten in Nederland. Een dynamische groeistad, op weg naar 180.000 inwoners in 2005. Ruim, groen en waterrijk, met veel aantrekkelijke mogelijkheden voor wonen, werken en recreatie. De gemeente Almere voert een modem personeelsbeleid, waarin flexibiliteit, loopbaanbeleid en mobiliteitsbevordering centraal staan. De gemeente Almere biedt u bij uitstek kansen om aan uw verdere ontwikkeling te werken. Uiteraard hebben wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden met mogelijkheid tot deeltijdarbeid. Werken in Almere is iverken aan de toekomst. Dat kan bij de dienst Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting en Milieu van de gemeente Almere. Deze dienst levert een belangrijke bijdrage aan de kwaliteit en leefbaarheid van Almere als complete stad. Het zwaartepunt ligt daarbij op de visie- en beleidsont wikkeling van de bestaande stad en de doorwerking daarvan naar de nieuwe, nog te bouwen stadsdelen. Beheer en ontwikkeling dus vanuit één integrale visie. De dienst levert deze bijdrage in samenwerking met interne en externe partners, waaron der burgers en investeerders. Soms voert zij zelf bepaalde taken uit, maar steeds vaker regisseert zij en zet de grote lijnen uit. Binnen deze dynamische werkomgeving werken ca. 200 medewerkers aan een unieke stad. m/v De afdeling Vastgoedinformatie, waar momenteel 40 mensen werkzaam zijn, vervult een centrale rol met betrekking tot beleid op het gebied van de ruimtelij ke, aan vastgoed gerelateerde, informatie en is tevens leverancier en distributeur op dit terrein. De afdeling is onder andere verantwoordelijk voor het bijhouden van de grootschalige en kleinschalige topografie, het gemeentekadaster, grafi sche vormgeving, het beheer van computersystemen en alle landmeetkundige activiteiten binnen de gemeente. Kwaliteit staat hoog in het vaandel bij de afde ling en de verschillende bureaus, te weten Kartografie Grafische Vormgeving, Vastgoedverwerking, Landmeten en Systeembeheer en Ontwikkeling. Onlangs heeft de afdeling een ISO-certificering (ISO 9001) behaald. Enkele kernbegrip pen binnen de afdeling zijn: dynamisch, modem en wars van bureaucratie. Het bureau Landmeten bestaat uit 7 personen. Het bureau verzorgt het in winnen van grootschalige topografie (basiskaart) van de gemeente. Het uitzetten van alle geplande bebouwing, grenzen van kavels, wegen, kunstwerken en waterlopen behoort tot de verantwoordelijkheden van het bureau, evenals het verdichten van het grondslag- en hoogtemerkennet. Verder voert het bureau diverse vormen van hoogtemetingen, zoals profielen en waterpassingen, uit. Het bureau Landmeten is op zoek naar een in algemene dienst Uw uitdaging: Wanneer u samen met het management en de collega's van de afdeling de rol van ruimtelijke informatie verder handen en voeten wilt geven, bent u de persoon die wij zoeken. Uw opleidingsniveau is minimaal hbo (landmeten/geodesie). U kunt op een energieke en enthousiaste wijze leiding geven aan het bureau landmeten. Daar naast wordt van u verwacht dat u in staat bent zowel beleidsmatig als technisch inhoudelijk te opereren. U weet relaties te leggen tussen het werkveld van het eigen organisatieonderdeel en de wensen en eisen van de organisatie. Ruime ervaring met buitendienstwerkzaamheden en kennis van moderne technieken zijn vereist. Naast dit alles heeft u een klantgerichte instelling en kunt u proces matig denken en werken. Salaris: Wij bieden u een prettige en dynamische werkomgeving. Het salaris komt over een met het niveau van de functie, is afhankelijk van uw ervaring en bedraagt maximaal Fl. 7.221,— bruto per maand (schaal 10a) op basis van een 36-urige werkweek. Informatie en sollicitatie: Wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met de heer J.P. Zwart, hoofd afdeling Vastgoedinformatie, telefoonnummer (036) 53 99 525. Uw sollicitatiebrief met uitgebreid c.v. kunt u onder vermelding van vacature nummer 99-099-GEO binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan de directeur van de dienst Ruimtelijke ordening, Volkshuisvesting en Milieu van de gemeente Almere, mevrouw W. Hartsuiker-van den Boogaard, Postbus 200, 1300 AE ALMERE of via de e-mail aan whartsuiker@almere.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. 408

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 54