Medewerker productie a RIDDERKERK Voor de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie wordt gezocht naar een v/m rrzri 410 1999-9 GEODES1A De gemeente Ridderkerk, met ca. 47.000 inwoners, is een groene woon- en werkgemeente bestaande uit de wijken Ridderkerk, Bolnes, Rijsoord, Slikkerveer en Oostendam, ieder met een eigen "cultuur". Bij de gemeente Ridderkerk werken zo'n 350 mensen aan een goede woon- en leefomgeving. Resultaatgerichtheid, klantgerichtheid en verantwoordelijkheid staan voorop. Van alle personeelsleden wordt verwacht aan deze begrippen inhoud te geven. De organisatie kent drie diensten, te weten de Bestuursdienst, de dienst Maatschappelijke Aangelegenheden en de dienst Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer (ROB). De dienst ROB bestaat uit acht afdelingen, waaronder de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie. Deel uitmakend van de "stadsregio" Rotterdam liggen vele voorzieningen binnen handbereik. De afdeling heeft zowel productie- als dienstverleningstaken. De medewerkers die verantwoorde lijk zijn voor de productie doen werkzaamheden voor de Basisregistratie Vastgoed, het beheer van de Basiskaarten, de kadastrale informatie, de object-koppelingen en controleren de consistentie van data. Ook vervaardigen zij matenplans en verrichten waterpassingen, uitzettingen en overige metingen. Ook de Drechtsteden liggen vlakbij. Uw taken: Wie rust en ruimte zoekt, stapt op de fiets naar de Oude Maas of naar de uitgestrekte polders van de Alblasserwaard en de Krimpenerwaard. Ridderkerk beschikt over aantrekkelijke mogelijkheden op het gebied van wonen, bedrijfshuisvesting, scholen, winkels, sport en recreatie. GEMEENTE Tot uw takenpakket behoort onder andere: - het zelfstandig verwerken van alle vastgoed geo-informatie zoals hierboven genoemd: - het uitvoeren van binnen en buiten productieactiviteiten; - het controleren van uitbestede activiteiten. Bij de buitenwerkzaamheden werkt u in teamverband met een van de andere medewerkers productie. Uw profiel: Wij zoeken iemand met: - een gericht MBO-diploma (bijvoorbeeld MTS-Landmeetkunde); - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; - basiskennis automatisering (bijvoorbeeld AMBI); - ervaring met Dgdiaiog topografie; - ervaring vastgoedregistratie; - goede contactuele eigenschappen; - rijbewijs BE. Wat stellen wij daar tegenover? Een afwisselende functie met, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 5.392,- bruto per maand (schaal 8). De gemeente Ridderkerk biedt goede secundaire arbeids voorwaarden, zoals flexibele werktijden, ADV en mogelijkheden voor kinderopvang. Uw reactie: Wanneer u zich herkent in het profiel, stuur dan uw sollicitatiebrief en CV vóór 27 september 1999 aan mevrouw M.E. Alami Merouni-Jung, hoofd van de afdeling P O, Postbus 271, 2980 AG Ridderkerk, onder vermelding van vacaturenummer 9916.GEO. Overige informatie: Wilt u eerst meer informatie, neem dan contact op met het hoofd van de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie, de heer M. Douma, telefoon 0180 - 45 14 65. Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil de samenstelling van het ambtelijk apparaat meer in overeenstemming brengen met de beroepsbevolking. Aangezien vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Zij worden daarom nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren en aan te geven tot welke doelgroep(en) zij zich rekenen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 56