A Gemeen te Kerkrade Coördinator Vastgoedinformatie m/v Kerkrade bouwt aan de toekomst. GEODESLA 1999-9 De gemeente Kerkrade ligt centraal in de Euregio Maas-Rijn en telt ruim 52.500 inwoners. Wonen en werken in de gemeente Kerkrade betekent samen bouwen aan een toekomst met een bijzonder accent op het creëren van werkgelegenheid en het vormgeven van een kwalitatief goede leefomgeving. Gedurende de afgelopen jaren is voortvarend gewerkt aan de realisatie van het centrumplan Kerkrade. c De gemeente Kerkrade is voor de sector Stad, afdeling Vastgoed op zoek naar een Ruim anderhalf jaar geleden is de gemeente gestart met integraal wijkbeheer. Voor de overzichte lijkheid is de stad hiervoor opge deeld in drie wijken, met elk een eigen wijkteam, dat onder leiding staat van een wijk beheerder. Met de aangrenzende Ehiitse stad Herzogeimth beft Kerkrade een uniek samenwerkingsverband onder de naam Eurode. Diverse grensoverschreidende projecten zijn in dit Eurodeverband reeds gerealiseerd. Kerkrade ligt temidden van een bijzonder mooi heuvelachtig natutirgebied, Samen met de gemeente Landgraaf wordt een recreatie- en natuurpark onder de naam Gravenrode tot stand gebracht. Rolduc, het oudste kloos tercomplex van Nederland ligt in een prachtig bosgebied. Algemene informatie Binnenkort zullen de eerste aanzetten gegeven worden voor de realisatie van een geografisch informatie systeem. Nieuwe producten zullen in de organisatie geïntroduceerd worden. ICT zal een belangrijk onderdeel van deze producten vormen. Naast een grocjt aantal interne klanten en afnemers zal in de toekomst ook de externe klant op een moderne en efficiënte wijze bediend moeten worden. Vastgoed informatie zal een onderdeel gaan vormen van een loket Bouwen, Wonen en Leefomgeving in een nieuw in te richten frontoffice. Het vierjaarlijkse Wereld Muziek Concours is een groot feest dat duizenden mensen naar de klankstad Kerkrade trekt. Het jaarlijkse Orlando Festival biedt kamermuziek op een hoogstaand niveau. Tal van culturele evenementen vinden gedurende het jaar plaats in de Rodahal en het Wijngrachttheater. Taken: De functionaris wordt belast met het onderzoeken, adviseren, implementeren en actueel houden van een vastgoed informatieplan; beheert de geometrie (GBKN-L van Kerkrade, de kadastrale kaart, projectkaarten en thematische kaarten) en de kadastrale administratieve gegevens; stuurt de medewerkers van de cluster Geo-informatielaan; levert in complexe situaties een bijdrage aan en voert de kwaliteitscontrole uit over het landmeetkundig werk; coördineert het applicatiebeheer (incl. meetsysteem), het systeembeheer en het gegevensbeheer en coördineert het gebruikersoverleg; adviseert t.a.v. mogelijke uitbreidingen c.q. nieuwe toepassingen van het digitaal gegevensbestand in het kader van een Geografisch Informatie Systeem; coördineert de vervaardiging van matenplannen en het gebruik van geometrische gegevens ten behoeve van planontwikkeling en planrealisatie. Functie-eisen: HTS Geodesie/Geo-informatie of vergelijkbaar; kennis en ervaring op het gebied van geautomatiseerde vastgoedregistraties; kennis van CAD (Microstation) binnen een Windows NT omgeving; analytisch en methodisch inzicht. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in salarisschaal 10 (maximaal 6.572,- bruto per maand). Inlichtingen Voor informatie over de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met de heer E. Debie, hoofd afdeling Vastgoed, sector Stad, tel. (045) 567 64 80. Procedure Belangstellenden dienen binnen 14 dagen ;een sollicitatiebrief te sturen naar de gemeente Kerkrade, Postbus 600, 6460 AP Kerkrade, t.a.v. dhr. J. Van Den Heuvel, directeur sector Stad, o.v.v. vacaturenummer 9905 op d^ envelop. De gemeente Kerkrade streeft een evenwichdge personeelsopbouw na; om deze reden worden vrouwen alsmede personen welke vallen onder de strekking van de WBEAA nadrukkelijk verzocht te reageren. -ill

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 57