A Beleidsmedewerker vastgoedinformatie v/m Venlo, centrum van Noord-Limburg, schakel met Europa 1999-9 GEODESIA De dienst Stadsontwikkeling van de gemeente Venlo, met ca. 110 medewerkers, bestaat na een recente reorganisatie uit een bedrijfsbureau en de afdelingen Vastgoed, Milieu, Bouwen Wonen en Stedelijke Ontwikkeling Verkeer. Elke afdeling telt 20-25 medewerkers. De dienst heeft als missie het ontwikkelen van ruimtelijk beleid gericht op het optimaal functioneren van de stad en de bevordering van een duurzame kwaliteit van de woon-, leef- en werkomgeving. Bij haar dienstverlening denkt zij langs de lijnen van de logica van de klant. Zij streeft naar instemming en acceptatie van de samenleving (burgers, bedrijven en instellingen) voor haar kwalitatief goede producten en diensten. De afdeling Vastgoed bestaat uit de secties "Vastgoedinformatie en Kadaster" en "Vastgoedexploitatie". Voor deze afdeling zoeken wij een voor 36 uur p/w Functie-informatie: - u brengt beleidsmatige adviezen en rapporten uit aan bestuur en management over de vast goedinformatievoorziening; - u stelt informatieplannen op het gebied van de geometrische en administratieve vastgoed registratie op; - u bent verantwoordelijk voor het opzetten en onderhouden van systemen betreffende de gemeentelijke vastgoed- en geoinformatie; - u onderzoekt en ontwikkelt effectieve productie processen en nieuwe producten/technieken op het gebied van vastgoedinformatie; - u voert zowel in- als extern overleg over vast goedinformatievoorziening. Uw profiel: - u heeft een op de functie gerichte universitaire opleiding, bijv. geodesie; - u heeft enkele jaren relevante werkervaring en kennis van en ervaring met geautomatiseerde informatiesystemen, met name op het gebied van vastgoedinformatie en -registratie; - u heeft een ondernemende en klantgerichte instelling, goede redactionele en communicatieve vaardigheden, alsmede gevoel voor bestuurlijke en politieke verhoudingen. Wij bieden: Een salaris dat afhankelijk van ervaring en op leiding maximaal f 6.770,- bruto per maand zal bedragen. Het betreft een indicatief niveau, functiewaardering dient nog plaats te vinden. Uw gemotiveerde sollicitatie, voorzien van uw curriculum vitae, dient u binnen 2 weken na verschijningsdatum, onder vermelding van het vacaturenummer V/908/G te sturen naar de hoofd afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 1900, 5900 BX Venlo. Nadere inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de heer S.G.C. Kuijpers, afdeling Vastgoed, tel. (077) 359 65 86 of de heer P.G.L.J. Pubben, sr. Medewerker vastgoedinformatie kadaster, tel. (077) 359 66 09. Bijzonderheden: Bij gelijke geschiktheid wordt bij de invulling van deze vacature de voorkeur gegeven aan kandida ten uit de categorieën die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 412

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 58