A Gegevensbeheerder Geo-Informatie (m/v) Gemeente Hoogezand-Sappemeer 456 1999-10 GEODESIA H Hoogezand-Sappemeer, een levendige gemeente waar het prima wonen is, in de directe omgeving van de stad Groningen. Het Zuidlaardermeer ligt voor het grootste gedeelte binnen de gemeentegrenzen en de Drentse bossen bevinden zich op korte afstand. Met ruim 33.000 inwoners is Hoogezand-Sappemeer de tweede gemeente van de provincie. De stad heeft veel industriële bedrijvigheid en een goed voorzieningenniveau. Er zijn volop ontwikkelingen om die situatie ook voor de toekomst te garanderen. Zo wordt in de structuurschets 'Hart nodig' een visie gegeven op de ontwikkeling van de gemeente tot het jaar 2005 op allerlei terreinen. De gemeente Hoogezand-Sappemeer bestaat uit drie sectoren: Ruimte, Welzijn en de Bestuursdienst. De sector Ruimte is onderverdeeld in 4 afdelingen, een staf en de Brandweer. Bij de afdeling RO/EZ van deze sector is door verandering van de werkwijze een vacature ontstaan voor de functie: In deze functie krijgt u een aanstelling voor bepaalde tijd (3 jaar) met een omvang van 32 uur per week (0.8.fte) Voor geschikte kandidaten bestaat echter de mogelijkheid om door te groeien naar de functie van Applicatiebeheerder in bredere zin. De belangrijkste werkzaamheden van de functie gegevensbeheerder geo-informatie bestaan uit: - het verwerken van de gegevens van landmeetkundige metingen in de GBK-Hoogezand-Sappemeer. - het verwerken van de mutaties ten behoeve van de GBKN met behulp van was/wordt. - het verwerken van was/wordt gegevens in kadastrale digitale bestanden. - Het beheren van gegevens van de geometrische gemeentelijke- en kadastrale bestanden. - het beheren van gegevens van de fotografische gemeentelijke bestanden. - het beheren van het centrale adressenbestand en de grondslagbanken. - het verwerken van hoogtemetingen. - het aanmaken van beheersvlakken voor het weg- en groenpakket. - het ondersteunen van het applicatiebeheer van de landmeetkundige, cad en gisprogrammatuur. Voor deze functie moet u beschikken over: - een opleiding MBO-landmeten of vergelijkbaar. - kennis van Geocad en Liscad. - kennis van Microstation en Geographies. - ervaring met de verwerking van topografische- en kadastrale metingen. - enige ervaring in een soortgelijke functie. Salarisindicatie: Op basis van de functie-eisen en de onderlinge verhoudingen wordt uitgegaan van een salarisindicatie GA 7 (max. 4759,- per 1/10/1999). Inlichtingen over de functie-inhoud kunnen worden verkregen bij de heer Albert Kuijer, afdeling RO/EZ, telefoon 0598-373826. Voor informatie over de procedure kunt u bellen met de P&O-adviseur Johannes Schreuder, telefoon 0598-373876. Uw reacties kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan: de gemeente Hoogezand-Sappemeer, sector Ruimte Postbus 75, 9600 AB Hoogezand, t.a.v. de heer Joh. Schreuder. De sollicitatiegesprekken voor deze vacature zijn gepland in week 45 (8 t/m 12 november).

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 46