Senior medewerker A DIENSTVERLENING"" RIDDERKERK randend Voor de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie wordt gezocht naar een: 457 GEODESIA 1999-10 De gemeente Ridderkerk, met ca. 47.000 inwoners, is een groene woon- en werkgemeente bestaande uit de wijken Ridderkerk, Bolnes, Rijsoord, Slikkerveer en Oostendam, ieder met een eigen "cultuur". Bij de gemeente Ridderkerk werken zo'n 350 mensen aan een goede woon- en leefomgeving. Resultaatgerichtheid, klantgerichtheid en verantwoordelijkheid staan voorop. Van alle personeels leden wordt verwacht aan deze begrippen inhoud te geven. De organisatie kent drie diensten, te weten de Bestuursdienst, de dienst Maatschappelijke Aangelegenheden en de dienst Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer (ROB). De dienst ROB bestaat uit acht afdelingen, waaronder de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie met 8 formatieplaatsen. Deel uitmakend van de "stadsregio" Rotterdam liggen vele voorzieningen binnen handbereik. Ook de Drechtsteden liggen vlakbij. Wie rust en ruimte zoekt, stapt op de fiets naar de Oude Maas of naar de uitgestrekte polders van de Alblasserwaard en de Krimpenerwaard. Ridderkerk beschikt over aantrekkelijke mogelijkheden op het gebied van wonen, bedrijfshuisvesting, scholen, winkels, sport en recreatie. GEMEENTE De afdeling onderscheidt productie- en dienstverlenipgstaken. De medewerkers die verant woordelijk zijn voor de dienstverlening doen werkzaamheden voor de Beheersorganisatie Vastgoedinformatie, het Applicatiebeheer, de Distributie en Ondersteuning. Het maken van GIS- analyses, Projectondersteuning en Gebruikersadvisering vormen een steeds belangrijker deel van hun taak. Daarnaast verrichten zij Plot Repro-activiteiten. Uw taken: Tot uw takenpakket behoren onder andere: - coördineren van uitbestede activiteiten; - inhoudelijk begeleiden van de medewerkers bij dienstverleningstaken; - bewaken van de voortgang en kwaliteit van levering van vastgoed- en geodiensten aan interne en externe afnemers; - verder invoeren van een adequaat distributiemechanisme van vastgoed- en geoinformatie; - meedenken meten ondersteunen van andere afdelingen bij het gebruik van GIS applicaties; - vervangen van het afdelingshoofd. Uw profiel: Wij zoeken iemand met: - een op de functie gericht HBO-diploma (bijvoorbeeld Geoinformatica); - aanvullende kennis op het gebied van coördinatie Geografische Informatie Systemen; - ervaring met Arclnfo, AML, ArcView en Avenue; - ruime ervaring met vastgoedregistratie; - goede contactuele eigenschappen en aanstekelijk enthousiasme richting de klanten voor de producten van de afdeling; - een heldere, bondige stijl van spreken en schrijven. Ons aanbod: Een zelfstandige, uitdagende functie met, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 6.770,-- bruto per maand (schaal 10). De gemeente Ridderkerk biedt goede secun daire arbeidsvoorwaarden zoals flexibele werktijden, ADV en mogelijkheden voor kinderopvang. Uw reactie: Wanneer u zich herkent in het profiel, stuur dan uw sollicitatiebrief en CV vóór 29 oktober 1999 aan mevr. M.E. Alami Merouni-Jung, hoofd van de afdeling P O, Postbus 2712980 AG Ridder kerk, onder vermelding van vacaturenummer 9919.GEO. Overige informatie: Wilt u eerst meer informatie, neem dan contact op met het hoofd van de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie, de heer M. Douma, telefoon 0180 - 451465, of de huidige senior medewerker dienstverlening, de heer R. Hoogendoorn, telefoon 0180-451461 De eerste gespreksronde vindt plaats op 15 november, de tweede op 22 november. Aangezien vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten ondervertegenwoordigd zijn in functies als deze, genieten zij voorrang. Selectie zal in eerste instantie plaatsvinden onder kandidaten uit deze doelgroepen, voor zover zij aan de gestelde eisen voldoen. Bedoelde kandi daten wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren én zich als zodanig kenbaar te maken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 47