Landmeter MBO'er Geodesie die in Utrecht zijn werkterrein zoekt. Utrecht, hart van Nederland. I999'10 GEODESIA Utrecht verandert. Door de bouw van Leidsche Rijn: met 30.000 wonin gen de grootste bouw- iokatie van Nederland. Met het Utrecht Centrum Project dat de westelijke kant van Utrecht ver bindt met het historisch centrum. Met de aanleg van hoogwaardig open baar vervoer door de stad. Utrechters veran deren mee. Steeds tal rijker wordt het aantal culturen dat met elkaar samenleeft, woont, werkt en studeert in Utrecht. Utrecht inves teert in de infrastruc tuur en in de leefbaar heid. De gemeentelijke organisatie zet zich daarvoor in en stelt het op prijs dat haar perso neel in Utrecht woont of komt wonen. Onderdeel van die gemeentelijke organisatie is het Ontwikkelingsbedrijf Utrecht <OGU). Het Ontwikkelingsbedrijf Utrecht In de stad Utrecht is het Ontwikkelingsbedrijf het gemeentelijke orgaan waar de deskundig heid is gebundeld voor het beheer en de exploitatie van alle gemeentelijke onroerende zaken. Het deelt uit hoofde van zijn specialisme uiteraard ook in de groei van Utrecht, stadsuitbrei ding aan de ene kant (Leidsche Rijn) en stedelijke vernieuwing aan de andere kant (het Utrecht Centrum Project rond het Centraal Station en diverse binnenstedelijke locaties). Algemene informatie De afdeling Vastgoedinformatie bestaat uit een drietal bureaus: Geo-informatie, Informatise ring Automatisering en Landmeten. Binnen het informatiesysteem Vastgoed worden door de afdeling de grootschalige basiskaart, de gemeentelijke eigendommenkaart, de kleinscha lige basiskaart, het systeem gebouwen en het gemeentelijk kadastraal systeem op bedrijfs matige wijze geëxploiteerd. Zij ondersteunt de gebruikers van de basisregistraties in brede zin en het OGU met betrekking tot het gebruik van de basisregistratie gemeentelijk eigendom. Daarnaast wordt, op grond van de bij de diverse bureaus aanwezige kennis, technische ondersteuning geleverd aan andere afdelingen, diensten, bedrijven en particulieren. Dit betreft vooral werkzaamheden op het gebied van Landmeten, Kartografie, CAD en GIS. Het bureau Landmeten Binnen bureau Landmeten zijn momenteel 12 medewerkers werkzaam. Het bureau heeft haar werkgebied opgedeeld in een vijftal rayons. Per rayon is één meetploeg verantwoordelijk voor alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden. Voor rayonoverstijgende en/of complexe projecten is een aparte projectleider verantwoordelijk De taken van bureau Landmeten zijn: Het opbouwen, beheren en onderhouden van de basisreferentiesystemen. Het actualiseren van de grootschalige basiskaart en de daarbij gecontracteerde opties. Het uitvoeren van landmeetkundige diensten en het verstrekken van adviezen. Het plannen, begroten, toetsen en bewaken, administreren, documenteren en toezien op de kwaliteit van de werkzaamheden. Het ontwikkelen van nieuwe producten en nieuwe productiemethoden Vanwege het tijdelijk vrijkomen van een functie is er plaats voor een (36 uur per week voor de duur van 1 jaar) Functie-inhoud, uw werkterrein Als Landmeter werkt u zelfstandig of binnen een tweemans-meetploeg met een collega- Landmeter of met een meetassistent. Bij projecten voor het bijhouden van de grootschalige basiskaart zorgt u voor het voorbereiden, organiseren en uitvoeren. Datzelfde doet u voor de landmeetkundige diensten. U geeft bij deze functie leiding aan de meetploeg, waarbij u verantwoorde lijk bent voor de kwaliteit van het product en het ingezette instrumentarium. Functie-eisen, uw meetkwaliteiten Afgeronde MBO-opleiding Geodesie met circa twee jaar ervaring in een soort gelijke functie. Rijbewijs B. Kennis van moderne data-inwinnings- technieken. Kennis van Microstation, Microsoft Office (Word, Excel en Acces) en van Move-3 strekt tot aanbeveling. Ook pas afgestudeerde HBO'ers Geodesie worden uitgenodigd te solliciteren. Profielschets U bent een enthousiaste man of vrouw met organisatorische en leidinggevende capaci teiten. U laat in uw landmeetkundige werk een flexibele en servicegerichte instelling zien. Arbeidsvoorwaarden, ons aanbod Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal NLG 4.759,- bruto per maand bij een vol ledig dienstverband van 36 uur per week. U krijgt een arbeidsovereenkomst voor de duur van één jaar. Een vaste aanstelling kan tot de mogelijkheden behoren. Informatie, sollicitatie en procedure Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer C.M. van Maris, Hoofd bureau Landmeten, telefoon 030 286 45 73. Vóór 1 november 1999 kunt u schriftelijk solliciteren bij mevrouw H.M.C. van der Westen, P&O-consulente, Ontwikkelings bedrijf Utrecht, Postbus 8613, 3503 RP Utrecht, onder vermelding van "Sollicitatie Landmeter, vac.nr. 99-015" op de enveloppe. De selectie vindt plaats door een selectie team. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voorrangsbeleid De gemeente wil haar personeelsbestand in kwantitatieve zin een afspiegeling laten zijn van de Utrechtse bevolking. Gezien de personele samenstelling van de dienst roept de gemeente bij de vervulling van deze vacature vrouwen, personen die tot bepaal de etnische minderheden behoren en minder- validen nadrukkelijk op te solliciteren. Zij ge nieten in de selectieprocedure de voorkeur. Ontwikkelingsbedrijf GEMEENTE UTRECHT Deze personeelsadvertentie is niet bestemd voor acquisitie. 458

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 48