A LANDMEETKUNDIGE M/V (36 uur per week) provinsje fryslan provincie fryslan 459 GEODESIA 1999-10 Voor de afdeling Vastgoed zoeken wij een enthousiaste De afdeling Vastgoed De afdeling is in feite een ingenieursdienst op het gebied van vastgoed binnen de hoofdgroep. Vastgoedinformatie vormt de basis voor de uitvoering van diverse provinciale taken, waarvan de belangrijkste zijn: - beheer en onderhoud van de provinciale wegen- en vaarwegen infrastructuur; - uitvoering van (nieuwe) civiel- en milieutechnische werken. De afdeling bestaat uit drie clusters: "landmeten", "grondverwerving en eigendomsbeheer" en "beheerssystemen wis/vwis". Uw functie Tot uw functie behoort het adviseren van het afdelingshoofd over nieuwe ontwikkelingen op landmeetkundig gebied in relatie tot geografische informatievoorziening. U heeft de vakinhoudelijke verantwoording voor kwaliteit en kwantiteit van aile landmeetkundige werkzaamheden. Voorts bereidt u de opdrachten voor en geeft daarbij de randvoorwaarden aan voor de uitvoering. U bent verantwoordelijk voor de planning en de voortgangsbewaking. Ook dient u er zorg voor te dragen dat er een goede aansluiting c.q. afstemming plaatsvindt met de geautomatiseerde verwer king van de gegevens mede in relatie tot andere bij de hoofdgroep in gebruik zijnde geautomatiseerde systemen. Verder heeft u de zorg voor een bedrijfsmatige- en efficiënte inzet van de landmeetkundige capaciteit waarbij de door u te ontwikkelen kengetallen van groot belang zijn. Uw profiel HBO-opleiding Geodesie of een 1 gelijkwaardige opleiding; kennis van en (enige) ervaring irj de geautomatiseerde verwerking van administratieve en geometrische! vastgoedgegevens. Bij voorkeur ervaring met dgDialog Topografie, Move3b en ARC/INFO; visie op de vastgoedinformatievobrziening en bekendheid met de ontwikke lingen op dit gebied; een resulaatgerichte, creatieve en toekomstgerichte instelling; communicatieve en organisatorische vaardigheden en klantgericht den ken. Wij bieden u Een salaris van maximaal 6441,- bruto per maand bij een werkweek van 36 uur. Belangstelling Informatie over deze functie kunt iji krijgen bij het hoofd van de afdeling Vastgoed, de heer A. Stielstra, tel 058 - 292 53 91.Sollicitaties kunnen bin nen 10 dagen na het verschijnen jan dit blad worden gestuurd naar de pro vincie Fryslan, hoofdgroep WegenJ en Kanalen, bureau P&O, ter attentie van de heer J. van der Noord, Postbus 20120, 8900 HM Leeuwarden, met de vermelding W&K 1999-34 op d^ envelop. Medewerkers van de afdeling zullen bij de selectieprocedure worden betrokken. Omdat de provincie Frisian graag meer vrouwen, mensen uit etnische minderheden en gehandifcapten in dienst wil nemen, zal hier bij de selectie, na de kwalitatieve beoordeling, rekening mee worden gehouden. De provincie Fryslan vervult een stimulerende en regisserende rol in de Friese samenleving. De organisatie bestaat uit tj/vee hoofdgroepen: "Maatschappij en Omgeving" en "Wegen en Kanalen". De centrale ondersteunende afdelingen zijn ondergebracht bij de "Centrale Eenhedën". Er werken ongeveer 700 mensen bij de provincie. De hoofdgroep Wegen en Kanalen (W&K) van de provincie Fryslan beheert en onderhoudt de provinciale wegen, waterwegen, bruggen en sluizen. Wanneer het provinciale wegen- en vaarwegennet moet worden aangepast of uitgebreid, doet de hoofdgroep daarvoor het voorbereidende en uitvoerende werk. Bij de hoofdgroep W&K werken 235 mensen, verdeeld over vier afdelingen en drie districtskantoren.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 49