Landmeetkundig medewerker m/v Zeewolde 460 1999-1° GEODESIA Het meewerken aan de ontwikkeling van Nederlands jongste gemeente Zeewolde, in de provincie Flevoland, is een uitdaging. Zeewolde telt thans bijna 17.000 inwoners en zal voorlopig doorgroeien. Zeewolde, gelegen tussen akkers, bos en water is een aantrekke lijke woon-werkgemeente met veel recreatie mogelijkheden. Amersfoort en Hilversum zijn binnen 30 minuten te bereiken. De organisatie van deze dynamische gemeente is opgebouwd uit twee sectoren en twee afdelingen, te weten: - sector Basisvoorzieningen: - sector Ruimte en Groen - afdeling Middelen en Control - afdeling Bestuurszaken en Burgerij. De sector Ruimte en Groen bestaat uit de taakcluster Ontwikkeling en Inrichting, de taakcluster Kwaliteit Woon- en Werkomgeving, de taakcluster Beheer, Voorbereiding en Realisatie en daarnaast een Bedrijfsbureau. Het Bedrijfsbureau is belast met ondersteunende werkzaamheden voor de sector zoals de bedrijfsvoering, planning en coördinatie, begrotingen en budgetbeheer, postverzorging en tekstver- werking, secretariaat en receptie en land meten/vastgoedinformatie. Het taakveld Landmeten/vastgoedinformatie is, gelet op de centrale functie die aan de orde is, ondergebracht binnen het Bedrijfsbureau van de sector Ruimte en Groen. De gemeen te Zeewolde beschikt over een hoogwaardige digitale basiskaart. Het taakveld Landmeten/vastgoedinformatie ondersteunt zowel de beheerstaken als de ontwikkelings taken, die door de sector worden verricht. Bij het taakveld Landmeten/vastgoedinfor matie is vacant de functie van (vacaturenummer 99/21) voor 36 uur per week Functietaken: De gevraagde medewerker zal zelfstandig of in samenwerking met assistenten de voorkomende werkzaamheden van het taakveld moeten verrichten. De werkzaam heden bestaan voornamelijk uit: - het applicatiebeheer van de geautomatiseerde systemen (Igos-NedGraphics); - het bijhouden en verder uitbou wen van de digitale topografische bestanden (GBKN, etc.); - het voorbereiden van uitzet- en inmeetwerkzaamheden en de bege leiding van de uitvoering van deze werkzaamheden; - het afstemmen van het intern digitaal kaartgebruik en het coördi neren van interne en externe kaart vervaardiging; - het adviseren ten aanzien van mogelijke uitbreidingen c.q. nieuwe toepassingen van het digitale gege vensbestand in het kader van het Geografisch Informatie Systeem; - het onderhouden van contacten met externe kaartvervaardigers en kaartgebruikers (Kadaster, nuts bedrijven, provincie etc.); - overige administratieve werkzaam heden. Functie-eisen: - u beschikt over een opleiding op minimaal hbo-niveau (Landmeten/ Geodesie of een vergelijkbare opleiding); - u hebt ruime ervaring met de in de functie vermelde werkzaamheden; - u beschikt over goede communi catieve vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: Naast de gebruikelijke rechtsposi tieregelingen kan afhankelijk van opleiding en ervaring voor deze functie maximaal f 6.029,- (schaal 9) worden geboden, exclusief vakan tietoeslag en op basis van een 36-urige werkweek. Informatie: Het personeelsbeleid van de gemeente is erop gericht om vrouwen, gehan dicapten en personen uit etnische minderheden in dienst te nemen. Zij worden daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Voor nadere informatie over deze functie kan contact worden opgenomen met de heer H.K. Wethmar, tel. (036) 522 95 08, hoofd van de sector Ruimte en Groen of met de heer M.J. Rutte, tel. (036) 522 95 26, clusterhoofd van het Bedrijfsbureau. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 99/21 kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zeewolde, Postbus 1, 3890 aa Zeewolde. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 50