15) Medewerker geo-informatie m/v De Wolden is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente in Zuidwest Drenthe. De Wolden bestaat onder meer uit de dorpen Rui nen, de Wijk, Koekange, Ruinerwold, Zuidwolde en diverse kleinere kernen. De gemeente telt circa 23.350 inwo ners en heeft een oppervlakte van 22.700 ha. De Wolden is een typische plattelandsgemeente met een bloeiend verenigingsleven en een goed voor zieningenniveau. De gemeente beschikt over veel natuurschoon waarin het goed vertoeven is voor de bevolking en de vele toeris ten die De Wolden bezoeken. Binnen de -g- organisatie is momen- qemeenre teel een orqanisatie- imFl IdYICT ontwikkelingstraject V7 ii J\__ gaande. Belangrijke uit gangspunten daarbij zijn verbetering van de bedrijfs voering en verhoging van de klant gerichtheid. De organisatie bestaat uit 3 sectoren, te weten de sector Middelen, de sector Maatschappe lijke Zaken en de sector Grondgebied. Bij de gemeente werken ca. 200 personen. Voor de afdeling Nieuwe Werken van onze gemeente zoeken wij een in een fulltime dienstbetrekking van 36 uur per week, gedurende de periode van 1 jaar waarin tevens de evaluatie van de formatie plaatsvindt. Functie-inhoud: - het uitvoeren van landmeetkundige werkzaam heden; - het landmeetkundig begeleiden van bestem mingsplannen, verkaveling, etc.; -informatievoorziening ten behoeve van de interne organisatie en daarbuiten, o.a. via de kadastrale balie; - het vervaardigen van kaartmateriaal en situatie tekeningen; - het uitvoeren van werkzaamheden ten behoeve van het opbouwen van een Geo-lnformatiesys- teem (GIS). Functie-eisen: - een op de functie afgestemde technische oplei ding op mbo-niveau; -enige jaren praktijkervaring in genoemde werk zaamheden; - bekend zijn met Info-Cad en Microstation; -zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; -goede communicatieve vaardigheden en een klantgerichte werkhouding. Het salaris: Het salaris voor de functie bedraagt maximaal f 4.759,- bruto per maand (schaal 7). Het functieniveau moet nog definitief worden vastgesteld. Verder zijn de gemeentelijke arbeids voorwaarden van toepassing. De procedure: Bij de selectieprocedure is een delegatie van de afdeling betrokken. Inlichtingen: Nadere inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen tijdens kantooruren bij het hoofd van de afdeling Nieuwe Werken, de heer ing. W.H. de Wekker, telefoon (0528) 37 83 50 of bij mevrouw ing. L.M. Brouwer, medewerkster Geo-Informatie, telefoon (0528) 37 83 66. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan burgemeester en wethouders van De Wolden, Postbus 71, 7963 ZH Ruinen, onder vermelding van vacaturenummer 99012 op brief en envelop. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I999-11 GEODESIA m

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 48