f* t 4 hoofd van de afdeling vastgoedinformatie Algemeen profiel: Specifiek voor het hoofd van de afdeling vastgoedinformatie: Functievereisten: Arbeidsvoorwaarden: 507 GEODESIA 1999-11 m/v De hoofdlijnen voor de nieuwe structuur van de gemeentelijke organisatie zijn onlangs vastgesteld. Deze structuur moet nu verder worden uitgewerkt door de sectorhoofden i nauwe samenhang met de afdelingshoofden. Anders werken in een nieuwe structuur betekent dat naast een nieuwe ordening van taken van het management ook initiatieven gevraagd worden die leiden tot de gewenste verandering op gebied van cultuur (waarde en normen), strategie en bestuur, communicatie, controlling, informatievoorziening en human resource management. Afdelingshoofden spelen een cruciale rol in het verande ringsmanagement. Voor de sector Bouw, Vastgoed en Milieu zoekt de gemeente Lelystad kandidaten voor de functie: Van de afdelingshoofden wordt een belangrijke bijdrage verwacht in de sfeer van organisa ontwikkeling. We willen de komende jaren bereiken dat leidinggevenden zich vooral gaar toeleggen op hun stijl van leidinggeven: coachend en inspirerend, waarbij medewerkers ae ruimte krijgen om zelfstandig en creatief te handelen. Het afdelingshoofd zorgt voor de inzet, begeleiding en de ontwikkeling van medewerkers. Daarnaast stelt hij/zij jaarlijks e afdelingsplan op waarbij integraal management als uitgangspunt geldt. De functie vraagj veel afstemming, planning en het anticiperen op vragen en behoeften van bestuur, klanten en medewerkers. De afdeling vastgoedinformatie draagt samen met in- en externe partners zorg voor het mede ontwikkelen van een visie op het strategisch informatiebeleid. Hiertoe worden in e^n klant/leverancierverhouding in- en externe contacten onderhouden om de ontwikkelingejn in de markt via een beleidsvisie te kunnen implementeren in de vastgoedinformatiesyste men. Daarnaast draagt de afdeling zorg voor het beschikbaar stellen van eenduidige vast» goedinformatie. De hieruit voortvloeiende kerntaken zijn het mede ontwikkelen van een strategisch vastgoedinformatiebeleid en het beheren van de vastgoedinformatiesystemen. Het inwinnen, het verwerken en het beschikbaarstellen van vastgoedinformatie zijn hierin belangrijke taken. Het afdelingshoofd kenmerkt zich door externe gerichtheid, open in- eh externe communicatie, projectmatig werken, klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en teamwork. Visie op het gebied van de gemeentelijke vastgoedinformatie en gedegen kenrjis en inzicht in ontwikkelingen binnen het vakgebied zijn een must. Van hem/haar wordt ver wacht dat een organisatie wordt neergezet zoals in de hoofdstructuur van de sector bouw, vastgoed en milieu is beschreven, waarbij inhoud wordt gegeven aan de bovenstaande bedrijfsfilosofie. Hierbij worden hoge eisen gesteld aan het mede ontwikkelen van het stra tegisch beleid voor de vakgebieden die aan de sector zijn opgedragen. hbo/academisch werk- en denkniveau Generalist, leidinggevende ervaring, kennis van managementtechnieken Enthousiasmerende persoonlijkheid met gevoel voor verander management Inzicht in en ervaring met beleidsprocessen en politiek-bestuurlijke aspec ten Doelgerichte en bedrijfsmatige instelling Pro-actieve, externe gerichte en flexibele instelling Kennis op het gebied van vastgoedinformatie/informatiekunde. De gemeente Lelystad heeft thans ruim 61.000 inwoners. Op het moment worden plannen ontwikkeld om een versnelde groei naar 80.000 inwoners binnen 10 jaar te realiseren. Hiertoe is een projectbureau ingesteld, dat de gemeentelijke inspanning stimu leert en coördineert. De gemeentelijke organisatie kent nu nog drie diensten, te weten de Bestuursdienst (BD), de dienst Maatschappelijke Zaken (MZ) en de dienst Stadsontwikkeling en Openbare Werken. In de loop van 2000 vindt een herschikking van de organisatie plaats, waarbij het sectorenmodel wordt inge voerd. De organisatie zal dan zeven sec toren kennen: Sociale Zaken, Samenle ving, Bouw, Vastgoed en Milieu, Stads ontwikkeling, Stadswerken, Middelen, Bestuurszaken en een staf afdeling Communicatie. Schaal verbonden aan de functie: 12 8.912,bruto per maand (de functie moet nog worden beschreven en gewaardeerd). Het deelnemen aan een ontwikkelings- assessment kan onderdeel uit maken van de procedure. Het gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op een toename van het aantal vrouwen en leden van etnische minder heidsgroeperingen. Daarom zal bij gelijke geschiktheid de voorkeur worden gegeven aan kandidaten uit deze groeperingen. Sollicitaties kunnen binnen 70 dagen na verschijningsdatum gericht worden aan burgemeester en wethouders van de gemeente Lelystad. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Lelystad Postbus 91 8200 AB Lelystad t 0320 27 89 11 F 0320 27 82 45

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 49