Vett etvMecW Gegevensbeheerder m/v In Noord-Nederland wordt hard gewerkt aan een reorganisatie van het waterschapsbestel. Uit de samenvoeging van de waterschappen De Vechtlanden, 't Suydevelt en (deels) Groot Sa Hand en het Zuiveringsschap Drenthe, ontstaat per 1 januari 2000 het water schap Velt en Vecht. Dit waterschap verzorgt in Zuidoost-Drenthe en Noordoost-Overijssel het waterkwantiteits- en waterkwaliteitsbeheer. De nieuwe organisatie kent een personeelsformatie van ca. 150 fte en is opgebouwd uit drie sectoren, te weten Watersystemen, Emissies en Zuivering, Bedrijfsdiensten en de stofgroepen Bestuur en Directie en Personeel en Organisatie. Het waterschap zal zijn intrek nemen in een nieuw kantoor te Coevorden. De sector Watersystemen bestaat uit de afdelingen Onjierzoek en planvorming, Waterbeheer en twee afdelingen Beheer en onderhoud. De afdeling Waterbeheer is belast met waterbeheersings(peil)beleid, vergunningverlening met betrekking tot de keur, handhaving en klachtenbehandeling, de classificatie \|an eigendommen en het beheer van de legger, het beheer van eigendommen en het grondbedrijf, beheer van het geogra fisch informatiesysteem (GIS). Voor de afdeling Waterbeheer zijn wij op zoek naar een: Functie-informatie De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: Administreren van allerlei zaken die verbonden zijn kan eigendom en onderhoud van waterhuishoudkundige werken binnen het beheersgebied (de zogenaamde legger) Verstrekken van gegevens uit de legger aan collega's1 of aan derden Beheren en presenteren van geografische informatie Behandelen van KLIC-meldingen Uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden Functie-eisen Een voltooide HTS opleiding, bij voorkeur richting landmeetkunde of civiele techniek Kennis van het verwerken van geautomatiseerde gegevensbestanden Kennis van en ervaring met CAD en/of GIS strekt tot aanbeveling Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan: Waterschap Velt en Vecht Stofgroep personeel en organisatie Postbus 330 7740 AH Coevorden Vacaturenummer: WB-05 Arbeidsvoorwaarden Voor deze functie geldt een functieschaal 6 (maximaalIf 4223,- bruto per maand). De voor het overheidspersoneel in het algemeen geldende rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Informatie Nadere informatie kan desgewenst worden verkregen bij de heer B. Ludikhuize, afdelingsmanager Waterbeheer (tel. 0523-287650).

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 51