goede banen... Doetinchem in gemeente Qü Doetinchem Doetinchem is de groeiende centrum gemeente van de Achterhoek en vervult een hoofdrol in de regio op maatschappelijk, cultureel en economisch terrein. Ruim 46.000 mondige inwoners maken Doetinchem iedere dag anders. Het werkterrein van de gemeente wordt be paald door de inbreng van velen. Geen abstrac te doelgroepen, maar mensen van vlakbij met een eigen mening en met eigen rechten en plichten. De gemeente heeft directe invloed op hun leefomgeving en moet vaak manoeuvre ren binnen de spannende marges van tegengestel de belangen. Het maken van alle noodzakelijke afwegingen is een kunst op zich. Voor die taak hebben de inwoners een bestuur en 400 gemeen telijke medewerkers in dienst, van wie zij veel verwachten. De gemeentelijke organisatie is opgedeeld in de sectoren wonen werken, bestuur burger en welzijn. De gemeente is zich momenteel aan het bezinnen op welke wijze haar taken het beste kunnen aansluiten bij de behoeften van de burgerij. Daarbij is een organisatiewijziging niet uitgesloten. Binnen de sector wonen werken houdt de af deling vastgoed zich bezig met gebouwenbeheer, landmeten, grondzaken, economische zaken en onroerend-goed taxaties. De groep landmeten verzorgt het inwinnen van grootschalige topo grafie van de gemeente (basiskaart Doetinchem). Het uitzetten van alle geplande bebouwing, grenzen van kavels, wegen, kunstwerken en waterlopen behoort tot de verantwoordelijkheden van de groep. HET WERK Het groepshoofd land meten geeft leiding aan de groep (4 medewer kers) en coördineert de dagelijkse activiteiten. DE ARBEIDS VOORWAARDEN Afhankelijk van opleiding en ervaring is een salaris haalbaar van maximaal 6.770,— bruto per maand (functieschaal 10). De gemeente Doetinchem kent gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder woningfinan ciering, pc-privéplan, kinderopvang en fiets- privéplan. DE SOLLICITATIE Voor meer inlichtingen kunt u bellen met de heer R. Kloet, afdelings chef vastgoed, telefoon (0314) 37 74 70, of met mevrouw A. de Jong, personeelsfunctionaris sector wonen werken, telefoon (0314) 37 72 86. Richt uw schriftelijke sollicitatie vóór 10 januari 2000 aan burgemeester en wethouders van Doetinchem, Postbus 9020, 7000 HA Doetinchem of via het e-mail adres: gemeente@doetinchem.nl De gemeente voert een voorkeursbeleid voor vrouwen, leden van etnische minderheden en (fysiek) gehandicapten. HET GROEPSHOOFD Voor deze functie zoeken wij een kandidaat die kwaliteitswerk belangrijk vindt en: - in het bezit is van ea MBO/HBO-diploma, richting landmeten, aangevuld met actue vaktechnische opleidingen: - ruime ervaring heeft een soortgelijke functie; - een initiatiefrijke en inspirerende persoonlijkheid is; - uitstekende communicatieve vaardigheden combineert met een klantgerichte en flexibele instelling; - ruime ervaring heeft met buitendienst werkzaamheden en kennis heeft van modernetechnieken (AutoCad). Hij wordt mede belast met de ontwikkeling en opzet van een vastgoed informatieplan. De functionaris ondersteunt de groep en afdeling op beleidsmatig niveau en verricht technisch inhoudelijke werkzaam heden voor de groep. GEODESIA 1999-12

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 47