Wie spoort met ons mee naar de toekomst? X NS Railinfrabeheer Geodesie Infradata Medewerkers Rekencentrum m/v Algemene informatie Een van de onderdelen van NS Railinfrabeheer is Geodesie Infradata. Deze verzorgt de opname, bewerking en opslag van geodetische gegevens. Bovendien is ze haar klanten van dienst met geodetische informatie, producten en diensten. De afdeling Landmeten maakt deel uit van Geodesie Infradata. Ze speelt een belangrijke rol in de vaststelling van spoortracé's en de maatvoering van spoornieuwbouw en spoorvernieuwing met de daaraan gerelateerde infrastructuur als bruggen, viaducten en perrons. Als beheerder van het systeem Permanente Vastlegging Spoorgeometrie is de afdeling het aanspreek punt van de Nederlandse Spoorwegen voor wat betreft de huidige spoorligging van het NS-net. Voor de afdeling zoeken wij: De functie-inhoud In deze afwisselende functie heeft u veelvuldig contact met klanten. U verricht allerlei werkzaamheden die nodig zijn om metingen te verwerken tot eindproducten. Daarnaast bestaan uw werkzaamheden voor een groot deel uit tracéberekeningen en het maken van de productpresentaties. Op de wat langere termijn kunnen wij u ook inzetten (voor HBO-ers in de vorm van een stage) in onze landmeetkundige buitendienst; in principe om uw functioneren op het Rekencentrum verder uit te diepen. De functie-eisen Deze functie vraagt om grote affiniteit met geautomatiseerde verwerkingsprocessen en gevoel voor kwaliteit en presentatie van producten. Wij zoeken zowel MBO-ers als HBO-ers met een opleiding Geodesie of een gelijkwaardige opleiding met een uitgesproken belangstelling voor rekenkundige processen. Verder bent u flexibel en accuraat, heeft u een goed civiel-technisch inzicht en goede contactuele eigenschappen. Belangstelling? We bieden u een prima salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en ligt in principe tussen 3.069,- en f 5.223,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek voor MBO-ers en tussen de 3.210,- en 6.026,- voor HBO-ers. U krijgt een arbeidsovereen komst voor de duur van driejaar. Een vaste aanstelling kan tot de mogelijkheden behoren. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. J. Nederlof, Hoofd Rekencentrum, telefoon 030-2358418. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 21 dagen richten aan mevrouw Y. van Reenen, Geodesie Infradata, HGB III A5.07, Postbus 2791, 3500 GT Utrecht. 'li GEODESIA 1999-12

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 48