m m 1=J MEDEWERKER VASTGOED/ LANDMETEN M/V ifejl GEMEENTE HEERDE nrnrnr (voor 36 uur per week). De gemeente Heerde ligt op de Noord-Oost Veluwe, tussen Zwolle en Apeldoorn en telt ruim 18.000 inwoners. De gemeente bestaat uit vier dorpen: Heerde, Wapenveld, Veessen en Vorchten en een aantal buurtschappen. Naast ruime recreatiemogelijkheden en mooie afwisselende natuurgebieden kent Heerde uitstekende onderwijsmogelijkheden, een prima winkelbestand, vele industriële activiteiten en een bloeiend verenigingsleven. Heerde is zeer in trek als woon-werkgemeente. De gemeente Heerde kent het sectorenmodel. De sector Grondgebied heeft vier afdelingen: Openbare Werken, Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting en Bouwzaken, Milieu en Veiligheid en Bosbeheer. Daarnaast kent de sector nog een bureau administratie en een bureau bedrijven. Wegens vertrek van de huidige functionaris ontstaat per Openbare Werken de vacature van: januari 2000 binnen de afdeling Bezoekadres: Marktstraat I Heerde Postbus 175 8180 AD Telefoon 0578-699494 Functie-informatie: het beheren en actueel houden van de digitale basiskaarten en de kadastrale admini stratieve gegevens; het zorg dragen voor de realisatie en het verrichten van alle voorkomende landmeetkun dige werkzaamheden; het opstellen van adviezen en opzetten van systemen voor de gemeentelijke vastgoed- en geo-informatie; het verrichten van werkzaamheden in het kader van de aan- en verkoop van grond; het vervaardigen van matenplannen en het gebruik van geometrische gegevens ten behoeve van planontwikkeling en planrealisatie. Functie-eisen: HTS Geo-informatica of een gelijkwaardige opleiding; kennis van en ervaring met Liscad, Microstation en Geocad; ervaring bij de gemeentelijke overheid. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal bruto 6.090,- per maand (schaal 9). Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een gemeentelijke hypotheekregeling, een spaarloonregeling en een studiefaciliteitenregeling. Inlichtingen: Worden u graag verstrekt door het hoofd van de afdeling Openbare Werken, de heer F. van der Veen, telefoon (0578) 69 94 22. Sollicitatie: Wanneer u geïnteresseerd bent in deze functie dan kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad uw sollicitatie richten aan burgemeester en wethouders, Postbus 175, 8180 AD Heerde. Aspirant kandidaten die deel uitmaken van een minderheids- of achterstandsgroepering en die aan de functie-eisen voldoen worden in het bijzonder verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 1999-H

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 50