Coördinator vastgoedinformatie m/v Gemeente Veldhoven Wij bieden: Verrassend Veelzijdig De gemeente Veldhoven heeft de afgelopen jaren een sterke groei en ontwikkeling doorgemaakt en telt nu ruim 42.000 inwoners. De eigentijdse gemeentelijke organisatie, gevestigd in een modern gemeentehuis in het centrum, wordt bestuurd volgens de kernwaarden: klantvriendelijk, flexibel, dynamisch, bedrijfsmatig en resultaatgericht. De organisatie bestaat uit de diensten Stadsontwikkeling Openbare Werken, Welzijn en Middelen Ondersteuning. De directeuren van de diensten vormen het managementteam, onder leiding van de gemeentesecretaris. De dienst Stadsontwikkeling en Openbare Werken bestaat uit de afdelingen Stedelijke Ontwikkeling, Technische Ontwikkeling, Vergunningen en Uitvoering. Binnen de afdeling Technische Ontwikkeling worden de inrichtingsplannen, welke zijn voorbereid door de afdeling Stedelijke Ontwikkeling, verder uitgewerkt. Als intern ingenieursbureau bereidt de afdeling de aanbesteding en uitvoering van deze plannen voor en stelt de hierbij benodigde detailtekeningen, bestekken en begrotingen op. In toenemende mate wordt hierbij uitgegaan van de RAW- systematiek. Voor de afdeling is een vacature ontstaan voor een 36 uur per week Functie-informatie: Binnen uw functie bent u verantwoordelijk voor het opstellen en actualiseren van het informatie plan, het coördineren en implementeren van de vastgoedinformatievoorziening binnen de gemeentelijke organisatie en voor het instand houden van beheergegevens. Daarnaast bent u gegevens- en applicatiebeheerder van de beheertoepassingen voor weg, riool en groen. Binnen uw werkzaamheden faciliteert u het gebruik van de beschikbare vastgoedinformatie, zoals basiskaarten, en adviseert u andere afdelingen op dit gebied. Bovendien levert u vanuit uw deskundigheid een belangrijke bij drage aan het uitwerken en realiseren van de totale geautomatiseerde informatievoorziening. U begeleidt en coördineert de implementatie van nieuwe en gewijzigde systemen. Als vervanger van de medewerker vastgoed- beheer bent u in staat om landmeters aan te sturen en aanwijzigen te geven en de land meetkundige gegevens te verwerken in het digitale basisbestand. Tot slot voert u land meetkundige berekeningen uit en vervaardigt u tekeningen, matenplannen e.d. Functie-eisen: Wij zijn op zoek naar een enthousiaste kandi daat op hbo-niveau in de richting geo- informatica. Bij voorkeur heeft u enkele jaren relevante werkervaring, onder andere met projectmanagement. U beschikt over goede communicatieve en coördinerende vaardig heden. Daarnaast bent u representatief en creatief. U kunt zowel zelfstandig als in een team goed functioneren. Bovendien beschikt u over het vermogen om anderen enthousiast te maken voor de verdere uitbouw van de geo grafische informatievoorziening. Een aantrekkelijke baan bij een dynamische gemeente. Afhankelijk van uw opleiding en ervaring kan een salaris geboden worden van maximaal f 6.770,-bruto per maand (schaal 10). Uw reactie graag! Komt u ons team versterken? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u -graag met CV en vóór 7 januari 2000- sturen aan de afdeling Bestuurs- en Managementondersteuning, ter attentie van mevrouw drs. J. van den Hoek, Postbus 10101, 5500 GA Veldhoven. Wilt u eerst meer weten over deze functie? Belt u dan met de heer ing. G. Hendriks, Hoofd Technische Ontwikkeling, telefoon (040) 258 43 50. De eerste selectiegesprekken zullen plaatsvinden op 14 januari en de tweede op 19 januari. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 1999-12

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 52