560 P E P H L E I C A E R D T I E E R G E G E M V V E N S J Ja ^s, .A, Beverwijk is een dynamische en bruisende gemeente die volop in ontwikkeling is. Gelegen aan het Noordzeekanaal en tussen polder en strand, telt deze IJmondiale centrumgemeente bijna 36.000 inwoners, die wonen, werken en recreëren in de stad Beverwijk en het dorp Wijk aan Zee. Beverwijk, bekend van brandwondencentrum en Beverwijkse Bazaar, bouwt onder andere aan de nieuwe woonwijk Broekpolder en werkt aan de vernieuwing van het stadscentrum. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de afdelingen Stadsza- ken, Wijkzaken, Publiekszaken, Facilitaire zaken, Planning en Control, Bestuursondersteuning, het Projectmanagementbu reau en de Brandweer. Voor het Ingenieursbureau, onderdeel van het Projectmanagementbureau, zoeken wij een voor 36 uur per week TK i r'j r'j ris •V J v J HK J A De afdeling Het Ingenieursbu reau bestaat uit de taakgroepen Projecten en Landmeten. Het bureau draagt zorg voor de pro jectrealisatie en voor het bijhou den van de (kadastrale) kaart van de gemeente. Onze op drachtgevers zijn de beleidsaf delingen van de gemeente. Daarnaast voert het Ingenieurs bureau opdrachten uit voor derden. De functie Als applicatiegege- vensbeheerder ontwikkelt, reali seert en actualiseert u het digita le bestand voor de basiskaart. Dit bestand dient als Geogra fisch Informatie Systeem (GIS). U speelt voortdurend in op de informatiebehoefte van de potentiële interne en externe gebruikers van het gegevens bestand. Wij verwachten van u dat u een visie heeft op de GIS- ontwikkeling in de gemeente Beverwijk. Omdat u in voorko mende gevallen als landmeet kundige wordt ingezet, dient u ervaren te zijn in landmeetkundi ge werkzaamheden. Profiel U heeft: - bij voorkeur een relevante hbo- opleiding (bijvoorbeeld land meetkundig) of een mbo-oplei- ding gecombineerd met mini maal drie jaar relevante werk ervaring; - voldoende ervaring met het verwerken van landmeetkundi ge informatie; - ervaring met InfoCad, met name op het NT-platform is gewenst. U bent - zelfstandig, verantwoordelijk en gericht op kwaliteit; - flexibel, efficiënt en stressbe stendig; - communicatief ingesteld zodat u een goede werkrelatie met uw collega's en opdrachtge vers kunt onderhouden; - praktisch en slagvaardig als het gaat om gegevensverwerking en de toepassing van software. Salariëring Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt de aanstelling plaats in schaal 8 conform de CAR/UWO (max. f 5.392,- per maand bij een 36- urige werkweek). Wij bieden uit stekende secundaire arbeids voorwaarden zoals flexibele beloning, uitgebreide mogelijk heden voor kinder- en naschoolse opvang en een flexibele inrich ting van de werkweek. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de heer ing. W.G. de Wit, teamleider van het Ingenieursbureau, tel. (0251) 256 263, de heer H. Timmer, coördinator Landmeten, tel. (0251) 256 221 of mevrouw I. Al, personeelsconsulente, tel. (0251) 256 545. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 7 januari 2000 onder ver melding van vacaturenummer 99-010 richten aan: Burgemeester en Wethouders Gemeente Beverwijk, Postbus 450, 1940 AL Beverwijk. GEODESIA 1999-12

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 54