GEMEENTE OLDENZAAL LANDMEETKUNDIG MEDEWERKER Oldenzaal is een dynamische Hanzestad gelegen in Twente en heeft 30.000 inwoners. De gemeente is 'De glimlach van Twente' en handelt daar ook naar. Zij kenmerkt zich door een gemoedelijke sfeer, waarin het prettig werken is. Algemene informatie Op dit moment is bij ons een proces van organisatievernieuwing gaande. Dat betekent dat er nu volop gewerkt wordt aan verbetering van de efficiency, de kwaliteit, de dienstverlening en de cultuur. Integraal management en contractmanagement vormen de belangrijke pijlers voor de nieuwe organisatie. Deze zal straks bestaan uit twee productgerichte diensten en een concernstaf. Voor de afdeling stadsontwikkeling van de dienst stadsplanning en beheer zijn wij op zoek naar een Landmeetkundig medewerker voor 36 uur per week. De afdeling Stadsontwikkeling heeft een veelzijdig pakket producten en diensten: ruimtelijke ordening en stedenbouw; planologie; volkshuisvesting; milieu; verkeer en vervoer; geografisch informatiesysteem en landmeten. Uw taken In samenwerking met en ter vervanging van de landmeetkundigen zult u worden belast met: - ontwikkelen, bijhouden en beheren van het geografisch informatiesysteem; - verrichten van alle landmeetkundige werkzaamheden in de binnen- en buitendienst. Uw profiel Wij verwachten van u dat u een vakgerichte opleiding heeft gevolgd, bij voor keur MTS-landmeetkunde. U heeft kennis van en ervaring met DG-Dialog en Microstation. Verder vinden wij het belangrijk dat u zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. U bent in het bezit van een rijbewijs. Ons aanbod U krijgt een uitdagende functie in een veranderende organisatie. De gemeente Oldenzaal beschikt over aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals goede opleidingsmogelijkheden, kinderopvang, fietsproject, PC-privé-project en hypotheekregeling. Afhankelijk van uw opleiding, kennis en ervaring bieden wij een salaris van minimaal 2.868,- en maximaal 4.759,- bruto per maand (functieschaal 7), op basis van een volledige werkweek. Informatie Wilt u meer informatie over deze functie of de gemeente Oldenzaal, neemt u dan contact op met de heer T. Korstanje, hoofd van de afdeling stads ontwikkeling, telefoon 0541 588343. Hij vertelt u graag meer over deze functie en de gemeente Oldenzaal. Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u binnen 8 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan mevrouw M.E. Wevers, personeelsconsulent van de dienst stads planning en beheer, Postbus 354, 7570 AJ Oldenzaal. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. GEODESIA 1999-12

(NGT) Geodesia | 1999 | | pagina 56