GEMEENTE SITTARD A ïfigi 52k LANDMEETKUNDIGE (V/M) 44 2000-1 GEODESIA Hierbij nodigen we U uit om te solliciteren naar de functie van: referentienummer 99.63 Algemeen: De afdeling Vastgoed en Landmeten vormt een onderdeel van de sector Stads ontwikkeling. Kerntaken van deze afdeling vormen het beheer en informatie verstrekking m.b.t. de topografische en geografische informatie van het grond gebied van Sittard en de coördinatie van het beheer van de vastgoedinformatie. Daarnaast voert de afdeling ook zelf landmeetkundige werkzaamheden uit. Tot de klanten van de afdeling behoren de gemeentelijke diensten en burgers en bedrijven uit Sittard. De werkzaamheden: het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden in de binnen- en buitendienst; voorbereiden van buitendienstwerkzaamheden, uitvoeren van technische veldwerkzaamheden; leidinggeven aan de meetpioeg; het actualiseren en beheren van vastgoedgegevens; het zorgdragen voor de interne en externe informatievoorziening. beheren van de kadastrale informatie systeembeheer en datamanagement Uw profiel: Wij zijn op zoek naar een energieke en enthousiaste medewerk(st)er, die beschikt over minimaal een afgeronde middelbare technische opleiding richting geodesie; ervaring in landmeetkundige binnen- en buitenwerkzaamheden; affiniteit met en kennis van de actuele (automatiserings)ontwikkelingen binnen het vakgebied bij voorkeur ervaring met kadasterwerkzaamheden een klantgerichte houding en goede sociale vaardigheden; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden. Wij bieden: bij aanstelling bedraagt het salaris maximaal fl. 5392,= bruto per maand (schaal 8). Met bijna 50.000 inwoners is Sittard niet alleen de grootste gemeente in de Westelijke Mijnstreek maar ook winkel stad en centrum voor onderwijs, cultuur en sport. Op het gebied van wonen, werken, verkeer en recreëren is de stad fors in beweging. Mede hierdoor vraagt de gemeentelijke organisatie voortdurend aandacht. De gemeente Sittard staat aan het begin van een omvangrijke en ingrij pende organisatieverandering en wordt mogelijk binnenkort partij in een herin delingsproces. Informatie: Nadere informatie kan worden inge wonnen bij de heer H. Alers, afdelingschef Vastgoed en Landmeten, telefoon 046- 459 67 61. De gemeente Sittard streeft naar een evenwichtige opbouw van haar perso neelsbestand. Kandidaten uit onder vertegenwoordigde groepen genieten bij gelijke geschiktheid de voorkeur. Bij de gemeente Sittard bestaat de moge lijkheid tot kinderopvang. Sollicitatie: Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie tot 25 januari a.s. o.v.v. het referentienummer richten aan het College van Burgemeester en Wethouders, afdeling POI, Postbus 18, 6130 AA Sittard. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 46