Landmeetkundig medewerker m/v Hilversum mediastad Dienst Stads ontwikkeling Algemene informatie Functie informatie Uw profiel Wat wij bieden Belangstelling Reactie voor 36 uur per week Hilversum GEODES1A Hilversumstad van 82.000 inwoners, is trots op haar vele jonge monumenten, het prachtige groen en vooral op de talrijke multimediabedrijven die hier hun geschiedenis en hun toekomst hebben. Een stad vol leven, stijl en kwaliteit, met goede voorzieningen en een goed woon klimaat. Een stad ook waar nog het nodige te doen valt: verkeer, financiën, de verdere ontwikkeling van de binnenstad. Dit vraagt om een krachtige aanpak van gemeentebestuur en ambtelijke organisatie. De vakdienst Stadsontwikkeling is belast met de integrale beleidsvoorbereiding en beleidsuitvoering met betrekking tot stedelijke ontwikkeling en stedelijk beheer. Daaronder wordt verstaan het sectorale beleid op het gebied van ruimte lijke ordening, volkshuisvesting, milieu beheer, verkeer en vervoer, monumenten zorg en welstand, bouw- en woningtoe zicht, economische zaken, multimedia, grondbeleid en stadsbeheer. De dienst ontwikkelt plannen voor (her)inrichting en beheer van de fysieke omgeving. Tot de taken van de dienst behoren verder het verlenen van vergun ningen en ontheffingen, en het hand haven van wet- en regelgeving op het werkterrein van de dienst. De organisatie van de dienst Stadsontwikkeling is onlangs ingrijpend gewijzigd en bestaat momenteel uit de volgende afdelingen: beleid, projectont wikkeling, beheer en planning control. Centraal in de nieuwe werkwijze staan de begrippen integrale aanpak en externe oriëntatie. De organisatorische eenheid landmeten en vastgoedregistratie is thans onderge bracht bij de afdeling beheer; dit wordt in de toekomst planning en facilities. Begin dit jaar is zowel de formatie als de werkwijze van landmeten en vast goedregistratie via een bedrijfsplan bestuurlijk vastgelegd. In dit bedrijfsplan, waarin een duidelijk productgerichte werkwijze met bijbehorende product verantwoordelijkheden wordt nagestreefd, zijn drie taakvelden te onderkennen: meten en verwerken (5 medewerkers), gegevensbeheer en leveranties (3 mede werkers), en productontwikkeling en GIS (2 medewerkers). Als landmeter werkt u tezamen met uw directe collega's (3 landmeters en 1 meet- assistent), veelal in tweemansploegen. U voert detailmetingen uit, inclusief de verwerking t.b.v. de bijhouding van de GBKH (Grootschalige BasisKaart Hilversum), of in opdracht van andere gemeentelijke diensten. U stelt de maat voering vast, gevolgd door uitvoering op het terrein van uitzet werkzaamheden (bouwplannen, kadastrale aanwijs). U voert hoogtemetingen uit op het terrein en verwerkt dit tot profielen en/of een hoogtekaart. U adviseert over de inpasbaarheid van bouwplannen in de bestaande situatie en houdt het grond- slagnet, het hoogtebestand en het werk veldarchief van de gemeente bij. U bent ook in staat een goede inschatting te maken van de benodigde mensen en middelen voor het maken van offertes voor specifieke landmeetkundige opdrachten. Voor het taakveld meten en verwerken zoek wij een ervaren landmeetkundig medewerker met een afgeronde HBO- opleiding Geodesie en met ruime ervaring in de buitendienst. Kennis van GEOCAD of een soortgelijk verwerkingspakket is vereist. Kennis van Microstation en Delfi (grondslagberekening) strekt tot aanbeve ling. U beschikt over goede communica tieve vaardigheden en laat in uw land meetkundig werk een flexibele en service- gerichte instelling zien. Uw salaris bedraagt maximaal 6.090,- bruto per maand, afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. Voor nadere informatie kunt u zich wen den tot mevrouw M.E. de Jong, coördina tor landmeten en vastgoed, telefoon 035- 6292174, of de heer R.W.M. Linssen, per soneelsconsulent, telefoon 035-6292912. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen zenden aan het hoofd van de afdeling personeel en organisatie, postbus 9900, 1201 GM Hilversum, onder vermel ding van vacaturenummer P201/99/33. De gemeente Hilversum wil meer gehandi capten en mensen die tot een culturele minderheid behoren in het personeelsbe stand opnemen. Bij gelijke geschiktheid hebben zij voorrang. Er zijn mogelijkhe den voor bedrijfskinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 48