Amersfoort, stad met een hart. woort GIS-COORDINATOR MA/ AMERSFOORT, STAD MET 1 2 5.0 0 0 HARTEN 47 GEODESIA Ons motto zet u meteen op het goede spoor: Amersfoort bouwt aan een vitale stad. En de vaart zit erin. Van 125.000 inwoners nu groeit de stad naar 150.000 over tien jaar. Vier ijzer- sterke punten kenmerken Amersfoort: de historische binnenstad toonaangevende woonwijken als Berg- kwartier, Kattenbroek en Nieuwland voorspoedige economie fraaie ligging in het groen én centraal in Nederland (op 35 minuten van Schiphol en Zwolle). Wij hebben een relatief kleine gemeentelijke organisatie, zo'n 700 medewerkers. Klein maar energiek, besturend op eigentijdse wijze - de Amersfoortse regiewerkwijze. Wij maken maximaal gebruik van de inbreng, creativiteit en energie van de burgers, instel lingen en bedrijven. Dat doen wij op z'n Amersfoorts: betrokken bij stad en bestuur, integer, met een heldere aan pak en in uitstekende samenwerking. Spreekt u dit aan en houdt u bovendien van een plezierige werksfeer, kom dan naar Amersfoort. Vanuit de sector Dienstverlening en Algemene Zaken (DAZ) wordt het externe en interne dienstverleningsbeleid ontwikkeld en op kwaliteit bewaakt. De sector bestaat uit drie hoofdafdelingen, te weten Externe Dienst verlening, Informatie en Faciliteiten en Middelen. :p pi; li; Éi De sector DAZ, hoofdafdeling Informatie en Faciliteiten, bureau Landmeten en Vastgoed zoekt een (voor 36 uur per week) Het beleid voor vastgoedinformatie in Amersfoort is sterk in ontwikkeling. Door de vele stadsontwikkelingsprojecten, nieuwe woongebieden en wijkbeheer neemt de behoefte aan geo-informatie sterk toe. Inmiddels zijn diverse basisbestanden opgebouwd: adressen, gebouwen, kadaster en de digitale basiskaart Amersfoort. Koppeling en ontsluiting van gegevens m.b.v. GIS-gereedschappen worden steeds belangrijker. Ontwikkelingen als) loket 2000 en de externe vraag naar vast goedinformatie maken coördinatie van geografische informatie gewenst. Het bureau Landmeten en Vastgoed is verantwoordelijk voor de gemeentelijke informatie-infrastructuur van de vastgoedinformatie en vormt het centraal distri butiepunt voor alle vastgoedinformatie, Voor ondersteuning van deze taken is er in het bureau ruimte voor deze nieuwe functie. Functie-informatie: - verder uitwerken en uitbouwen van bpleid op het gebied van vastgoedinformatie, in het bijzonder de geografische informatievoorziening; - onderhouden van contacten met deiklanten binnen en buiten de gemeente om aan de vraag te voldoen en nieuwe producten te ontwikkelen, die aansluiten bij de vraag; - opzetten en onderhouden van een beheerorganisatie voor de geografische infor matievoorziening; - adviseren over de benodigde informatiesystemen en afstemming met de admini stratieve bestanden; - coördinatie van de geo-informatieacfiviteiten in de gemeente. Functie-eisen: - hbo-opleiding Geodesie (studierichting geo-informatica) of vergelijkbaar, met ruime ervaring binnen het werkgebied; - u heeft een duidelijke visie op de gemeentelijke vastgoedinformatievoorziening en bent bekend met de ontwikkelingen op dit gebied; - u heeft ervaring op het gebied van ijnplementatie van vastgoedprojecten; - u bent in staat om zich in te leven in de wensen van de interne en externe klan ten en uw instelling is dienstverlenend. Daarbij stellen we hoge eisen aan uw communicatieve vaardigheden; - naast denker, bent u ook doener. U\jv aanpak is resultaatgericht, probleemoplos send en pragmatisch. U bent flexibel en inventief/innovatief; - u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken; - tevens beschikt u over een goede rtiondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervarirjg kan inschaling plaatsvinden tot maximaal 6.770,-- bruto per maand (schaal, 10) bij een volledig dienstverband (=36 uur per week), exclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering. De aanstelling vindt plaats voor driejaar met de mogelijkheid tot verlenging. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u zich yvenden tot de heer J.P. van Dijk, chef bureau Landmeten en Vastgoed, telefoon (033) 469 46 61Brief aan de gemeente Amers foort, t.a.v. mevrouw P.G. van NoOrloos (personeelsfunctionaris DAZ), bureau Personele Zaken, Postbus 4000, 3800 EA te Amersfoort, binnen 10 dagen na het verschijnerli van deze advertentie. In de brief en op de enveloppe het vacaturengmmer 9946111 vermelden.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 49