W A ei IeWu INI Gj IE IM A LANDMEETKUNDIG AMBTENAAR M/V GEODESIA Wageningen is een ruim 700 jaar oude stad met 33.000 inwoners en ligt prachtig tussen de grenzen van de Utrechtse Heuvelrug, de Veluwe en het rivierenlandschap van de Betuwe. Door de aanwezig heid van Wageningen Universiteit en Researchcentrum, andere kennisintensieve bedrijven en (onder wijsinstellingen, onderscheidt de stad zich van andere steden van gelijke omvang. De samenstelling van de bevolking is namelijk relatief jong, hoog opgeleid en vertegenwoordigt vele nationaliteiten. De stad kent een hoog voorzieningenniveau, cultuur en een actief verenigingsleven. De gemeente Wageningen heeft haar ambtelijke organisatie ingedeeld in vijf sectoren: Bestuur, Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM), Maatschappelijke Zaken, Openbare Werken en de Brandweer. Door het vertrek naar elders is bij de afdeling Landmeten fk Kadaster (GEO- Informatie) van de sector VROM een vacature ontstaan in de buitendienst. De afdeling beschikt over een enthousiast team bestaande uit 5 medewerkers, verdeeld óver binnen- en buitendienst. Als werkleider in de buitendienst zoeken wij dan ook een zelfstandig en ambitieus Wat zijn uw taken? Onze nieuwe collega zal zich in hoofdzaak bezig houden met: - het geven van werkleiding aan de meetploeg; - naverkennen en gecodeerd meten van GBKN-, DBKW- en beheersmutaties; - uitvoeren van revisiemetingen en opdrachten van derden; - meten van akteposten en het verzorgen van formele aanwijs i.h.k.v. een samenwerkingsre- geling met het Kadaster Gelderland; - uitzetwerkzaamheden in de ruimste zin; - grondslag-, deformatie-, inhouds- en hoogte metingen; - uitlezen van veldmodules en controle van de kaartfragmenten via het pakket LISCAD o/Windows NT. Wat vragen wij van u? Voor een goede vervulling van de functie denken wij aan een persoon die: - in het bezit is van een geodesie-opleiding op mbo-niveau; - bij voorkeur ervaring heeft in de genoemde werkzaam heden - over leidinggevende capaciteiten beschikt en zelfstandig kan werken; - affiniteit heeft met CAD-automatisering (Microstation o/Windows NT); bereid is aanvullende opleidingen te volgen; /fihét vermogen heeft flexibel, efficiënt en stress- Ebestendig in te spelen op nieuwe omstandighe- den én taken; ;qen collegiale instelling heeft om in teamver band te kunnen werken; - beschikt over rijbewijs B. Wat bieden wij u? Een uitdagende en afwisselende baan in de buitendienst, in een goed team van collega's met een goede rechtspositieregeling en opleidings mogelijkheden. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een salaris van maximaal f4.759,— per maand (zijnde het maximum van functieschaal 7). In het jaar 2000 zal de functie definitief worden gewaardeerd. In de procedure is opgenomen een kennismaking met medewerkers van de afdeling. Wanneer daartoe aanleiding zou bestaan, kan ook een psychologische keuring deel uitmaken van de procedure. Voor het inwinnen van nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Henk van Schuijlenborgh, hoofd afd. VLK. Telefonisch bereikbaar onder nummer (0317) 49 28 40. Solliciteren? Belangstelling kunt u kenbaar maken vóór 29 januari 2000 door een sollicitatiebrief en per soonlijke gegevens te sturen aan Burgemeester en Wethouders van de gemeente Wageningen, t.a.v. de afdeling Bpo, Postbus 1, 6700 AA Wageningen onder vermelding van vacature nummer 00.01.03.01 Acquisitie nla.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 49

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 51