A Gemeente Breda Senior Areaalbeheerder .TTI jTill" JT "ONS AREAALBEHEER IN EEN NIEUW JASJE STEKEN!" Werkgever naar je hart 50 GEODESIA ja. m De directie Buitenruimte is sterk in beweging. In het kader van een efficiëntere bedrijfsvoering zal deze per 10 januari uitgebreid worden met de gelijknamige stafafdeling bedrijfs voering. Het management van de afdelingen van de dienst vraagt de beste ondersteuning. Daarom is het nodig dat we de statis tische gegevens van ons grijs en groen nauwkeurig bijhouden. We willen alles weten over onze wegen, lantaarnpalen en kabels, maar bijvoorbeeld ook over ons gras- en boombezit. Waarom? Simpelweg omdat verschillende afdelingen deze areaalgegevens hard nodig hebben om beslissingen te nemen en hun werk goed te kunnen doen. Om alle informatie efficiënt bij te kunnen hou den en terug te vinden, mag een modern informatiesysteem niet ontbreken. Nu we een reorganisatie achter de rug hebben, wordt het areaalbeheer opnieuw opgezet. Een schone taak voor een Senior Areaalbeheerder voor 36 uur per week. U bent verantwoordelijk voor de informatiesystemen op grijs- en groengebied. Om te beginnen levert u een belangrijke bijdrage aan de aanschaf en implementatie van nieuwe systemen. Bovendien zorgt u er voor dat de areaalgegevens en de beheers-, kostprijs en andere gegevens up-to-date blijven. Hiernaast draagt u zorg voor het applicatiebeheer en biedt u ondersteuning aan gebruikers. Zo krijgt u veel informatie verzoeken over bijvoorbeeld de ondergrondse infrastructuur: "Als we daar kabels leggen, wat gebeurt er dan met de bomen die verplaatst moeten worden?" U maakt overzichten en door berekeningen en geeft advies op basis van de gegevens. Tot slot richt u zich op verdere ontwikkelingen op het gebied van gege vensbeheer en -distributie en bent u ons aanspreekpunt voor het areaalbeheer. Voor deze baan zoeken wij een bouwer die in een nieuwe organisatie een modern areaalbeheer op kan zetten. U bent een enthousiaste, communicatief vaardige en samen- werkingsgerichte MBO'er die eerder denkt in oplossingen en mogelijkheden dan in problemen en ónmogelijkheden. U hebt de cursussen Microstation en beheerssystemen gevolgd en u hebt kennis van GIS-systemcn. Tevens vragen wij ervaring met digitaal tekenen, bij voorkeur opgedaan bij een technisch bureau. U hebt een vernieuwende kijk op areaalbeheer en u durft over grenzen heen te kijken. Wat is er voor u een mooier vooruitzicht dan dit? Bij ons krijgt u alle vrijheid in het opzetten van een geheel nieuw systeem. Bovendien vallen ook afwisseling, een goede werksfeer en een leuk team van collega's u ten deel. Een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden spreken voor zich. Als u meer wilt weten over deze functie kunt u bellen met het hoofd van de stafafdeling Bedrijfsvoering, mevrouw I. Wijers, telefoon (076) 529 48 54. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief c.v., stuurt u binnen 1 0 dagen naar de gemeente Breda, Dienst Stads beheer, ter attentie van de afdeling P&O, de heer A. Leenders, Postbus 3106, 4800 DC Breda.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 52