O ENHADIE andmeters Jbv -> Om aan de groeiende opdrachtenstroom te kunnen voldoen zijn wij op korte termijn op zoek naar enthousiaste medewerkers voor de functie van: Landmeetkundige HBO-niveau Landmeetkundige buitendienst MBO-niveau I Landmeetkundig assistent buitendienst 93 GEODESIA 2000-2 COENRADIE LANDMETERS BV Al meer dan tien jaar een dynamisch bedrijf met zes meetploegen in de regio Noord-Brabant. Met als basis voor 'pe toekomst vakkennis, geavanceerde meetapparatuur en gemotiveerd pprsoneel, alsook de wil om optimale kwaliteit te leveren voor een acceptabele prijs. Sinds onze start is zowel het aantal als de verscheidenheid van onze opdrachtgevers gegroeid. Onze opdrachtgevers vindt u bij de rijksoverheid, gemeenten, nutsbedrijven, adviesbureaus, architecten en aannemersbedrijven. Wat kunt u bij ons verwachten: Een baan met toekomst. Blijvend investeren in de meest moderne meetapparatuur. Optimaal inwinnen, verwerken en uitwisselen van meetgegevens. Een gezonde kijk op onze landmeetkundige toekomst. Een prettige werkomgeving. U krijgt de verantwoording over de uitvoering van onze GPS-metingen. Naast het voorbereiden en verwerken van metingen bent u samen met de meetploegen bezig de kwaliteit van onze landmeetkundige producten op een zo hoog mogelijk niveau te houden. I U bent samen met een assistent verantwoordelijk voor het uitvoeren van een gevarieerd aanbod aan werkzaamheden van DTM-metingen tot waterpassen en van situatièmetingen tot uitzetwerkzaamheden. U beschikt over: Ruime ervaring met GPS en vaktechnische automatisering. Bij voorkeur AutoCad en GeoGenius. Leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen. Flexibele instelling t.o.v. werktijden en opdrachtgevers. Wij bieden u: Een zelfstandige en verantwoordelijke baan. Een goede salariëring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. U beschikt over: Ruime landmeetkundige ervaring. De wil om optimale kwaliteit te leveren. Wij bieden u: Een zelfstandige en verantwoordelijke baan. Een goede salariëring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor alle kandidaten geldt als vereiste het rijbewijs B; een woonplaats in de omgeving Eindhoven 's-Hertogenbosch is een pré. Reageren binnen 14 dagen. Inlichtingen Sollicitatie: Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer Ing. A.M. Prop telefoon 0499 - 577202 Postbus 151 5688 ZK Oirschot I I U werkt samen met een van onze ervaren landmeters en bent samen verantwoordelijk voor het nauwkeurig inwinnen en of uitzetten van meetgegevens bij onze opdrachtgevers in het westen van Noord-Brabant. I U beschikt over: Landmeetkundige ervaring of ruime interesse voor het vak. De wil om zomer en winter in de buitenlucht optimale kwaliteit te leveren. Wij bieden u: Een gevarieerde baan. Een goede salariëring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden.

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 43