gemeente amstelveen Amstelveen 2010, stad op maat 2 Medewerkers Geo-informatie XXX 98 GEODESIA m/v De werkzaam heden Uw profiel Ons aanbod Informatie De gemeente Amstelveen is centraal gelegen in de regio, waar grote economische ontwikkelin gen gaande zijn, die voor Nederland van essentieel belang zijn. In het licht daarvan is er in Amstelveen veel aandacht voor het behoud van de kwaliteit van het leefmilieu en het in stand houden van de goede voorzieningen op het gebied van wonen, werken en recreëren. Amstelveen beschikt sinds kort over een van de grootste winkelcentra van Nederland. Een pro ject dat gerealiseerd is in het kader van de revitalisering van het Stadshart. Amstelveen heeft circa 78.000 inwoners, ruim 32.000 mensen vinden er hun arbeidsplaats. Stadsontwikkeling en Openbare Werken is een van de gemeentelijke vakdiensten. Er werken 200 mensen, die een projectmatige en sterk marktgerichte aanpak hanteren. De dienst richt zich momenteel op interne vernieuwing van de bestaande stad en uitwerking van de doelstellingen uit de toekomstvisie Amstelveen 2010. De afdeling Geo-informatie maakt deel uit van de directie Infrastructuur en Gebouwen. Er werken zeven mensen. Naast de gebruikelijke landmeetkundige activiteiten ten behoeve van maatvoering en hoogtemeting, zorgen zij voor het beheer van het geometrisch basisbestand, de bijhouding van de GBKN en de kadastrale kaart. Binnen de gemeente wordt gewerkt met de CAD-configuratie MicroStation. Door het vertrek van twee van onze collega's zijn wij op zoek naar MBO-niveau geodesie civiele techniek of vergelijkbare opleiding Voor de ene vacature ligt de nadruk op het zelfstandig voorbereiden en uitvoeren van alle land meetkundige buitenwerkzaamheden. Zoals maatvoering en uitzetten, topografie metingen, kadastrale metingen en waterpassingen. Met daarnaast het berekenen, verwerken en plotten van de meetgegevens. Voor de andere vacature ligt de nadruk op het binnenwerk zoals het gegevensbeheer van de topografische kadastrale bestanden en het applicatiebeheer van de aanwezige geo-software (MicroStation, DGDialog, Move, Omega, Convert, GeoMedia, Flexiview). U heeft een opleiding MBO geodesie/civiele techniek of een vergelijkbare opleiding. U heeft ervaring met het meten, verwerken en presenteren van topografische/kadastrale gegevens. U heeft affiniteit met automatisering, MicroStation, GIS pakketten e.d. U heeft een flexibele instel ling en een grote mate van zelfstandigheid. Het aanbod van ons is een uitdagende en afwisselende functie met ruime gelegenheid tot het volgen van vakcursussen. Daarnaast is Geo-informatie een afdeling met een prettige en collegiale werksfeer. Het aan de functie verbonden salaris bedraagt maximaal f 5.392,- bruto per maand, schaal 8, bij een 36-urige werkweek. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer ir. W.Z.Botman, hoofd van de afdeling Geo-informatie, tel. (020) 540 42 51. Belangstellenden voor deze functie kunnen binnen 14 dagen hun sollicitatie richten aan de heer K.Th. Westerhuis, Hoofd Personeelszaken Stadsontwikkeling en Openbare Werken, Postbus 135, 1180 AC Amstelveen onder vermelding van de vacaturenummers 99/29 of 99/30 in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe. E-mail: a.m.boterman@amstelveen.nl

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 48