A Beleidsmedewerker GIS (m/v) op nummer 0115 - 641171fCTSchop 99 GEODESIA 2000-2 Vacature 000100 Algemene Informatie: Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied met een oppervlakte van 73.000 hectare en een inwonertal van 100.000. Het waterschap heeft de zorg voor ruiijn 78 km primaire waterkering. Daarnaast heeft het 1.400 km weg in beheer en onderhoud en 3.900 km waterloop. In het gebied bevinden zich 6 uitwateringsgemalen en 8 uitwateringssluizen. Het waterschap is voorts belast met het waterkwaliteitsbeheer. Daartoe heeft het onder meer 7 afvalwater zuiveringsinstallaties, 63 rioolpersgemalen en 198 km rioolpers- en vrijvervalleidingin beheer en onderhoud. Hef aantal vervuilingeenheden bedraagt 168.500. Het budget voor 2000 beloopt ca. 60,7 miljoen gulden. De organisatie is onderverdeeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkering en Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie. De dienst telt ca. 170 medewerk(st)ers. Op de afdeling Cartografie Tekenkamer is, wegens het vertrek van de huidige functionaris, 3en vacature ontstaan voor de functie van: (38 uur per week) De functionaris rapporteert direct aan het afdelingshoofd cartografie tekenkamer. De functie houdt het volgende in: Ontwikkelen Geografisch Informatie Systeem draagt zorg voor de realisatie van GIS-projecten; Ontwikkelen en beheren van applicaties op het gebied van geo-informatie ontwikkelt en beheert applicaties (leggers, beheersregisters e.d.); test en implementeert nieuwe applicaties; evalueert de implementatie van applicaties alsmede het effect op de organisatie; inventariseert en evalueert gebruikersbehoeften. Verrichten van overige werkzaamheden volgt ontwikkelingen op het gebied van geo-informatie; ondersteunt afdelingen bij het gebruik van geo-informatie; verstrekt geo-informatie (intern/ extern); onderhoudt externe contacten (kadaster, Topografische Dienst, leveranciers, e.d.); bewaakt kwaliteit en actualiteit van beschikbare data. Functie-eisen: HTS-geodesie, bij voorkeur aangevuld met GIS-geörienteerde cursussen; kennis van geografische werksystemen als arc/ info, arc/ view of smallworld is een pré; kennis en/ of ervaring met het realiseren van GIS-projecten in organisaties is gewenst; goede contactuele/ communicatieve eigenschappen; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; zowel zelfstandig als binnen teamverband kunnen functioneren. Arbeidsvoorwaarden: Voor de functie geldt salarisschaal 9-10, maximaal fl. 6077,- fl. 6677,- bruto per maand, een algehele (organieke) functiewaardering in 2000. De gebruikelijke rechtspositieregelingen als schaalindicatie. Dit in afwachting van jzijn van toepassing. Voor verdere informatie is de heer M. Lelie telefonisch te bereiken Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, Zeeuws - Vlaanderen onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, Postbus 88 4530 AB Terneuzen tot uiterlijk 15 maart a.s. te richten aan mevrouw E. Agterhuis-Van Acker, Bezoekqdres: Kennedylaan 1Terneuzen consulent personeel organisatie, postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Telefoon 0115 - 641000, Fax 0115 - 641200

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 49