"Ons ministerie voorzien van heldere geo- informatie, een belangrijke taak om te vervullen." Hoofd Geografische Informatie Systemen vim Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat 2000-2 GEODESIA aantoonbare affiniteit met geowetenschappen en/of informatica, in combinatie met minimaal drie jaar managementervaring op een soort gelijk niveau. Derhalve bent u prima in staat een visie te ontwikkelen voor de positie van de afdeling op langere termijn. Verder dient u te beschikken over een goed ontwikkeld probleemoplossend vermogen, goede sociale en communicatieve vaardigheden en natuurlijk een enthousiasmerende manier van leiding geven. Slagvaardig, bedrijfsmatig, praktisch en besluitvaardig zijn eveneens kwaliteiten die bij u passen. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 9.813,- 4.453) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. J.B. Ebbinge, hoofd Geo-advisering, telefoon (015) 269 12 93. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer 991321/GEO op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Wat u hebt gedaan: Naast een academisch werk- en denkniveau beschikt u over een Afdeling Advies en Onderzoek Geografische Informatie Systemen, Delft Het betreft een leidinggevende functie bij de Meetkundige Dienst, een van de zes specialistische diensten van Rijkswaterstaat. Deze dienst levert een uitgebreid assortiment aan geo-informatie, geo-informatica, informatie technologie, kennis en adviezen. U gaat als hoofd Geografische Informatie Systemen werken bij de afdeling Advies en Onderzoek Geografische Informatie Systemen, die bestaat uit 16 medewerkers. Deze afdeling maakt deel uit van de hoofdafdeling Geo-advisering en heeft coördinerende, adviserende en onderzoekstaken ten behoeve van het gehele ministerie. Wat u gaat doen: U geeft sturing aan de afde ling en dat doet u onder andere op basis van inzicht in klantbehoeften. Relatiemanagement is daar een belangrijk onderdeel van. U bepaalt mede het beleid op het gebied van de geo- informatievoorziening binnen het ministerie en u participeert in (inter)nationale overlegstruc turen. Tevens vervult u als lid van het hoofd afdelingsteam een adviserende rol richting de directie van de Meetkundige Dienst. Academicus Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infra structuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijge komen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescher ming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achter gronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelf sprekend. Kortom, we bieden u arbeids voorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.minvenw.nl/rws/perspectief Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstraat 100

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 50