"Ons advies- en innovatieteam staat midden tussen geo- producten enerzijds en processen bij de klant anderzijds." Hoofd TG A vim Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat 134 2000-3 GEODESIA Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infra structuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijge komen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescher ming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achter gronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelf sprekend. Kortom, we bieden u arbeids voorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.minvenw.nl/rws/perspectief Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Academicus Geo-informatie (bij voorkeur Geodesie) Hoofdafdeling Topografische Geo-informatie, Delft Het betreft een innovatieve functie met leidinggevende en adviserende aspecten bij de Meetkundige Dienst, een van de zes specialistische diensten van Rijkswaterstaat. Deze dienst levert een uitgebreid assortiment aan geo-informatie, geo-informatica, informatietechnologie, kennis en adviezen. U gaat als hoofd TGA werken bij de hoofd afdeling Topografische Geo-informatie (TG). Uw afdeling voert onder andere advies projecten uit en vormt daarmee de schakel tussen de producten van TG en de processen bij de klant. Ook de ontwikkeling van het innovatiebeleid van TG wordt voortvarend ter hand genomen. Wat u gaat doen: U bent niet alleen eind verantwoordelijk voor de adviesfunctie binnen de hoofdafdeling maar ook voor afdeling- en productoverstijgende innovatie. Het bewaken van de samenhang tussen de lopende innovatieve projecten en het aan sturen van de onderzoeksafdelingen van de dienst vragen ook veel van uw aandacht. Daarnaast ondersteunt en adviseert u zowel de opdrachtgevers als de projectleiders. U inventariseert nieuwe initiatieven en ont wikkelingen, en vertaalt deze in voorstellen voor productinnovatie en investeringen. Wat u hebt gedaan: Uitstekende communi catieve vaardigheden en klantgerichtheid koppelt u aan een academische opleiding Geo-informatie, liefst in de richting Geodesie. Behalve ervaring in het managen van professionals hebt u ruime kennis van en ervaring met projectmatig werken. Ook hebt u flink wat routine opgebouwd inzake de implementatie van geo-informatie binnen werkprocessen. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 8.741,- 3.966) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer drs. K. Kosters, hoofd Topografische Geo- informatie, telefoon (015) 269 13 96. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voor zien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer 200161/GEO op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Ministerie van Verkeer en Waterstraat

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 36