A Twee geotechnid voor het actualiseren van de basisregistratie vastgoed in Utrecht. 2 Geografisch Medewerkers Gemeente Utrecht Ontwikkelingsbedrijf Deze personeelsadvertentie is niet bestemd voor acquisitie. 142 2000-3 GEODESIA Wat ga je doen als geografisch medewerker/cartograaf (vacaturenummer 99.024) en ben je dat? De cartografische producten zijn van jouw hand. Je maakt ze, evenals het gebruik en de vormgeving van de informatie compleet met offerte aan potentiële gebruikers van de basisregistratie en je adviseert hierover. Daarnaast verzorg je de in- en externe GIS-appli- caties, maar hou je ook de basisbestanden bij, zoals o.a. de Groot- en Kleinschalige basiskaart, de WOZ-kaart, het Gebouwensysteem en het Gemeentelijk Kadastraal Systeem. Gaat het om aan- en verkooptekeningen, erfpachts- en akte tekeningen e.d. voor interne bedrijfsprocessen, dan komen die eveneens bij jou vandaan. Geografisch medewerker ben je op grond van minstens een afge ronde MBO-opleiding geodesie met specificatie cartografie en ten minste 3 jaar ervaring in thematische cartografie. Je hebt kennis van en ervaring met geografi sche informatievoor ziening en toepas singen op het gebied van de basisregistratie vastgoed. Kennis van planologische regelge ving en ervaring met MicroStation, Oracle en toepassingspakketten voor GIS en Internet breng je bij voorkeur in. Als persoon stel je je flexibel en klantgericht op, maar kom je ook vakmatig en colle giaal goed over. Je neemt graag initiatieven en je laat een hoge mate van efficiency zien. Wat ga je doen als geografisch medewerker/databeheerder (vacaturenummer 00.002) en ben je dat? Je houdt de basisbestanden bij. In het bijzonder het Gebouwen systeem, het Gemeentelijk Kadastraal Systeem en je onderhoudt diverse koppelingen, zoals bijvoorbeeld die voor de WOZ-registra- tie. Je adviseert potentiële gebruikers van de basisregistratie over het gebruik van de informatie en stelt de offertes op. Je houdt je bezig met standaard- en specifieke selecties uit de admi nistratieve bestanden, evenals met de in- en externe GIS-applica- ties. Ter ondersteuning van interne bedrijfsprocessen maak je diverse tekeningen en kaarten voor o.a. aan- en verkoop, erfpacht en aktes. Geografisch medewerker ben je op grond van minstens een afge ronde MBO-opleiding geodesie en kennis van en ervaring met geografische informatievoorziening op het gebied van de basis registratie vastgoed. Daarnaast kun je overweg met MicroStation en Oracle, SQL+ en Reports bijvoorbeeld, maar ook met producten en organisatie van het kadaster. Inzicht in eigendomsrecht, de gemeentelijke organi satie, regels en procedures wordt op prijs gesteld. Als vakspecialist en collega kom je goed over, toon je initiatief, werkje uiterst effi ciënt, stel je je flexibel op en laatje zien wat service inhoudt. Met wie ga je werken? Geografisch medewerker ben je bij het bureau Geo-Informatie, onderdeel van de afdeling Vastgoedinformatie van het Ont wikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht (OGU). Geo-Informatie be heert en actualiseert de basisregistraties, maakt uiteenlopende kaartproducten daaruit en voert GIS-toepassingen uit. Het bureau ondersteunt ook het OGU voor wat betreft het beheer en gebruik van en informatie over gemeentelijke eigendommen, evenals het geven van administratieve assistentie aan de afdeling Vastgoed informatie. De afdeling Vastgoedinformatie zorgt voor het op een bedrijfsmatige en marktconforme wijze opbouwen, beheren, bij houden en beschikbaar stellen van de basisregistraties vastgoed van de hele gemeente Utrecht. Het Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht is een professionele vastgoedorganisatie in dienst van het openbaar bestuur. Het OGU maakt het ruimtelijk beleid van de gemeente Utrecht mogelijk en streeft naar een opti maal rendement van de gemeentelijke gron den en gebouwen. Wat maakt werken voor een stad als Utrecht zo aantrekkelijk? Uiteraard biedt Utrecht je een goede werksfeer en goede arbeids voorwaarden, waaronder een bruto maandsalaris van maximaal NLG 4.759,- (schaal 7) voor beide vacatures bij een 36-urige werk week, afhankelijk van opleiding en ervaring. Maar Utrecht biedt meer. Je kunt een bijdrage leveren aan het woon-, werk- en leefklimaat van een stad die 2.000 jaar jong en nog volop in ontwikkeling is. Over enkele jaren telt Utrecht meer dan 300.000 inwoners. Utrecht heeft de dynamiek, de kansen en pro blemen die bij een stad van zo'n omvang horen. Wie zowel uitdagend als zinvol werk zoekt, is bij Utrecht aan het goede adres. En wie na enkele jaren toe is aan een nieuwe uitda ging, kan die ook in Utrecht vinden. De Utrechtse organisatie kent namelijk veel verschillende functies en bevordert de interne mobiliteit. Utrecht biedt je niet alleen een functie aan, maar ook de kans op een interessante loopbaan. Geïnteresseerd? Je kunt bellen voor nadere informatie met de heer W. Erwich, hoofd bureau Geo-Informatie, telefoon 030 286 46 08. Je schriftelijke sollicitatie, met bij sluiting van je CV, kun je binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie, richten aan mevrouw H.M.C. van der Westen, P&O-consulente, Ontwikkelingsbedrijf Utrecht, Postbus 8613, 3503 RP UTRECHT. Graag onder vermelding van "Sollicitatie geografisch medewerker en vacaturenummer 99.024, resp. 00.002" op de envelop. (Cartograaf 24 uur c.q. databeheerder 36 uur per week) (vacaturenummer 99.024 en 00.002)

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 44