Bent u de landmeter die ons op de kaart kan zetten? GEMEENTE UITHOORN landmeter v/m 2000-3 GEODESIA De Thamerkerk, gezien vanaf de Amstcl te Uithoorn gelegen in het groene centrum van Nederland. Uithoorn telt momenteel ruim 25.000 inwoners maar zal ook in de toekomst blijven groeien. ~m*WT iïïfcjtei-': lantgericht werken, een slagvaardige opstelling en een informele sfeer vormen de bouwstenen van onze toekomstgerichte organisatie. Dat is te merken in alle geledingen; ook bij de sectie Landmeten van de afdeling Verkeer en Infrastructuur waar plaats is voor een U bent binnen onze gemeente de verant woordelijke persoon voor het beleid aan gaande topografisch gegevensbeheer. Dat houdt in dat u niet alleen nieuw beleid ontwikkelt, maar ook de effectiviteit van bestaand beleid beoordeelt en voorstellen doet ter verbetering. Daarnaast bent u heel praktisch bezig, namelijk met het verrichten van landmeetkundige activiteiten. Ook neemt u het informatiebeheer van het kadaster voor uw rekening en bent u ver antwoordelijk voor het applicatiebeheer van Auto-CAD binnen de organisatie. De opzet is dat deze functie zich ontwikkelt in de richting van vastgoedinformatiebeheer. Wij vragen U hebt een afgeronde HTS-opleiding Landmeetkunde of beschikt over een gelijkwaardig werk- en denkniveau. Verder hebt u enige werkervaring en een goede kennis van automatisering. De gemeente Uithoorn biedt Afwisseling is een sterke troef in uw dage lijkse werkzaamheden als landmeter. Het salaris bedraagt maximaal 6.090,- (functieschaal 9) bruto per maand. Wij hebben prima secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder mogelijkheden voor kinderopvang, betaald ouderschapsverlof en flexibele werktijden, en een prettige werksfeer. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer E.H. Berkenbosch, hoofd afdeling Verkeer Infrastructuur, telefoon (0297) 51 32 01, of met de heer P.M. Louwerse, plaatsvervangend hoofd van de afdeling, telefoon (0297) 51 32 02. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 13 en 20 april a.s. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na verschijnen van de advertentie richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Uithoorn, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 8, 1420 AA Uithoorn. Als vrouw krijgt u bij de sollicitatie voor rang boven gelijkwaardige kandidaten. 150

(NGT) Geodesia | 2000 | | pagina 52